کسرا در گذر بیست سال تجربه

کد خبر: 1049653

سازمان ها و شرکت های بزرگ به دلیل پیچیدگی فرآیندهای سازمانی به ابزاری دقیق و یکپارچه در مدیریت منابع انسانی خود نیاز دارند. یکی از بزرگترین چالش­های مدیریت منابع انسانی زمانی به وجود می­آید که با بالا رفتن تعداد پرسنل سازمان ها پیچیدگی­های زیادی در امر مدیریت منابع انسانی رخ می­دهد که این امر نیازمند ساز و کار مناسبی جهت رفع موانع موجود در این زمینه است. این پیچیدگی­ها مدیریت یکپارچه حضور و غیاب را بدون تردید تبدیل به پیچیده­ترین و فنی‌ترین سیستم موجود در مجموعه سیستم‌های سامانه منابع انسانی می‌نماید. در نتیجه در یک سازمان بزرگ وجود سامانه جامع و توانمندی که بتواند بیش از هر زمان دیگری به رفع بدون نقص این چالش ها مبادرت کند احساس می شود.

شرکت مهندسی کسرا با بیش از 20 سال سابقه در ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب قادر به ارائه راهکارهای منحصر به فردی است که از طریق آن می توان مدیریت حضور و غیاب را با قوانین، آیین نامه ها و روندهای سازمان ها سازگار ساخت. تلاش بیست ساله کارشناسان کسرا در ارائه سامانه­های حضور و غیاب به بزرگترین شرکت‌ها و سازمان‌های کشور عزیزمان ایران، موجب عرضه راهکارهای متنوعی در رابطه با سامانه حضور و غیاب شده است.

امسال شرکت مهندسی کسرا بیستمین سال تاسیس خود را جشن می گیرد و کسرا مفتخر است که پس از گذشت 20 سال از روزی که قدم در راه کارآفرینی در حوزه ارائه سامانه های جامع منابع انسانی و نرم افزارهای حضور و غیاب و کنترل گذاشتیم؛ اکنون در مقطعی از عمر کاری خود قرار داریم که از پشتیبانی بیش از 1000 مشتری بزرگ خود در سراسر کشور برخورداریم و می توانیم در امر مدیریت و کنترل پرسنل سازمان ها و شرکت های ایرانی در کنار همکاران کارآفرین خود باشیم. خوشحالیم که عملکرد امروز ما اکنون مورد اقبال کلیه سازمان های اداری، دولتی، نظامی، درمانی و.... قرار گرفته است. همچنین آرزومندیم با تلاش مهندسان و همکاران کسرا بتوانیم به ارائه راهکارهایی فراتر از راهکارهای پیشین پرداخته و رضایت خاطر مشتریان خود را در دهه سوم فعالیت های خود جلب کنیم.

1

شرکت مهندسی کسرا در سال 1379 با هدف حذف فرآیند کاغذ از مناسبات اداری در حوزه مدیریت حضور و غیاب کارکنان سازمان ها، و همچنین رفع موانع موجود در حوزه مدیریت حضور و غیاب سازمان ها در شهر زیبای اصفهان تاسیس؛ و با بهره مندی از فکر و تجربه مجرب ترین و کارآزموده ترین کارشناسان ایرانی آغاز به کار کرد. پس از آن مهندسان کسرا تا سال 1384 برای تحقق رویای خود ابتدا به تولید و فراهم سازی زیرساخت کسرا همت گماشتند؛ زیرساختی که برای چیره شدن بر مشکلات موجود در حوزه مدیریت حضور و غیاب به وجود آن نیاز داشتند.

2

در نهایت در سال 1385 تلاش شبانه روزی خانواده کسرا به بار نشست و این شرکت در این سال موفق به تولید اولین سامانه تحت وب مالی کشور شد. پس از آن در سال 1386 مهندسان کسرا توانستند تمامی محصولات حوزه MIS را کنار گذاشته و موفق به ارائه نرم افزار حضور و غیاب یکپارچه تحت وب کسرا شدند. در این سال کسرا تصمیم گرفت نرم افزارهای های حضور و غیاب و تغذیه خود را به عنوان نرم افزارهای های محوری کسرا انتخاب و در جهت بهینه سازی هرچه بیشتر آن در برابر مشکلات موجود گام بردارد.

3

نرم افزار حضور و غیاب کسرا به عنوان یکی از مجموعه‌ نرم افزار‌های جامع منابع انسانی شرکت مهندسی کسرا این قابلیت را دارد که اطلاعات مربوط به پرسنلی و استخدام را از سامانه پرسنلی دریافت و خروجی‌هایی در رابطه با کارکرد، کسرکار، اضافه‌کار، مرخصی استحقاقی، ماموریت، استعلاجی و سایر موارد مرتبط با حضور و غیاب کارکنان را به سامانه حقوق و دستمزد ارسال نماید. شرکت کسرا قادر به ارائه راهکارهای منحصر به فردی است که از طریق آن می توان مدیریت حضور و غیاب را با قوانین، آیین نامه ها و روندهای سازمان ها سازگار ساخت.

4

وظیفه نرم افزار تغذیه کسرا ارائه ساز و کاری کارآمد و موثر در فرآیند تولید و توزیع غذا است. با توجه به حساسیت های  سازمان های مختلف در مورد کیفیت غذاهای ارائه شده به پرسنل و اعمال مدیریت در امر توزیع غذا؛ و نیز به جهت صرفه‌جویی در میزان غذای مصرفی و جلوگیری از هدررفت آن، نرم افزار تغذیه از جمله سامانه‌های بسیار مهم سازمان ها محسوب می‌گردد. تنوع افراد استفاده کننده از غذا و نیز قواعد و مقررات متناسب با نیاز هر سازمان، در کنار اعمال قابلیت‌های جدید در نرم افزار تغذیه کسرا، این سامانه را در ردیف یکی از مهم ترین و گسترده‌ترین محصولات تولیدی این شرکت قرار داده و همین امر موجب شده است تا شرکت مهندسی کسرا توجه بسیار زیادی را نسبت به توسعه و به روزرسانی آن داشته باشد. علاوه بر این، ارتباط تنگاتنگ میان توزیع غذا و شیفت های‌ کاری افراد در سامانه حضور و غیاب سبب شده است بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به جهت یکپارچگی و ارزش افزوده بیشتر تمایل روزافزونی به استفاده از این دو محصول کسرا داشته باشند.

5

سال 88 را می توان نقطه عطف تلاش های شرکت مهندسی کسرا دانست سالی که کسرا توانست ویرایش اولیه موتور تولید قوانین خود را ارائه کند. موتور تولید قوانین کسرا در واقع یک مغز متفکر بی‌نظیر بوده و همچون یک شطرنج‌‌ باز حرفه‌ای با مدیریت شرایط و بر اساس سناریوهای تعریف شده نسبت به رویداد‌های رخ داده واکنش نشان می‌دهد. این موتور چابک در تمامی سامانه‌های تولیدی این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. سبک طراحی این موتور به گونه‌ای است که برخلاف قانون‌ساز های مشابه، با تعداد قوانین و مقررات زیاد افت سرعت پیدا نکرده و به راحتی قابلیت اعمال شرایط سفارشی را برای سامانه‌های مختلف فراهم می کند.

سال 89 کسرا دفتر خود را در شهر تهران تاسیس کرد و همزمان توانست موتور گزارش ساز منحصر به فرد خود را نیز عرضه کند. قابلیت ساخت گزارش در نرم افزارهای حضور و غیاب، تغذیه، ماموریت و مسافرت و... یک امکان عمومی در تمامی سامانه‌های تخصصی و سفارشی‌پذیر است. در این راستا موتور گزارش‌ساز کسرا این قابلیت را با استفاده از ترکیب ماژول داخلی تولید خود در ترکیب با یک گزارش‌ساز جهانی ارائه نموده؛ و امکانات متمایزی را برای کاربران خود فراهم می‌نماید. گزارش‌ساز کسرا با امکان ارائه گزارش به دو صورت فرمی و چاپی قابلیت‌های بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

در طول این سال ها کسرا متوقف نماند و تلاش کرد با به روزرسانی دائمی امکانات خود بیش از پیش در کنار سازمان ها و شرکت های ایرانی باشد؛ تلاشی که با اعتماد شرکت های بزرگ داخلی همراه بود و با عبور تعداد مشتریان کسرا از مرز 100 مشتری بزرگ به خوبی توسط خانواده بزرگ کسرا در سراسر کشور ارج نهاده شد. پس از آن نیز کسرا موفق به راه اندازی سامانه پرتال مشتریان کسرا شد سامانه ای که هدف آن ارائه خدمات به مشتریان کسراست.

6

در طول سال های 93 تا 95 کسرا وارد حیطه های جدیدتری نیز شد حیطه هایی که تحقق بخش شعار خود مبنی بر "کسرا فراتر از یک راهکار" بود. کسرا در این سال ها توانست با همت و اراده کارشناسان خود نرم افزارهای حراست، نرم افزار تردد مهمان و نرم افزار تردد کالا و نسخه های تلفن همراه نرم افزار حضور و غیاب و تغذیه را نیز به بازار عرضه کند نرم افزارهایی که ارائه دهنده راهکارهای منحصر به فردی در حوزه های کنترل تردد بودند.

در این سال ها به دلیل اعتماد سازمان ها و شرکت های ایرانی به کسرا و عبور تعداد مشتریان کسرا از مرز 200 مشتری بزرگ در سراسر کشور، کسرا نه تنها دفاتر نمایندگی در شهرهای یزد، مشهد و تبریز را تاسیس نمود بلکه به دلیل حسن سابقه خود در ارائه راهکارهای حرفه ای حضور و غیاب و کنترل تردد، توانست کلیه نرم افزارهای خود را به کشور عراق نیز صادر کند.

نظارت مداوم بر ورود و خروج افراد و خودروها در سازمان ها و شرکت ها؛ و همچنین کالاهایی که به سازمان ها وارد و یا خارج می شوند، امری ضروری است. به همین دلیل حفظ امنیت مهم ترین مسئله در شرکت ها و کارخانه ها بوده، و واحد مجزایی برای آن در نظر گرفته می شود. نرم افزار حراست کسرا با عملکرد خود می تواند تمام موارد کنترل تردد در حوزه حراست و انتظامات را به خوبی پوشش داده و در سازمان شما عملیاتی کند. علاوه بر این باید توجه کرد که در سال های اخیر شکل نظارت واحد حراست تغییر کرده است و متناسب با رشد تکنولوژی ابزارهای متفاوتی مانند گیت کنترل تردد، سامانه های پلاک خوان، دستگاه هایX-Ray ، انواع فلزیاب ها، سامانه های نظارت تصویری، راهبندهای خودرویی، قرائت گرهای مبتنی بر RFID و سامانه های گشت و نگهبانی  برای حفظ امنیت در اختیار سازمان ها قرار گرفت.

نرم افزار حراست کسرا به عنوان بستر مشترک بین سخت افزارها سبب افزایش بهره وری آن ها شده است. بر این اساس اتوماسیون حراست و انتظامات کسرا کنترل همه تردد ها را در اختیار شما قرار می دهد. تردد خودرو، تردد مهمان و یا تردد کالا تفاوتی ندارد، این نرم افزار تمامی انتظارات را برآورده می کند و به همین دلیل کسرا ادعا می کند کسرا فراتر از یک راهکار است.

7

سال های 96 تا 98 را باید سال های دوران گذار کسرا دانست سال هایی که کسرا از پس تجربه های بسیار و عبور از مسیرهای ناهموار کارآفرینی و تولید؛ با افزایش تعداد مشتریان خود به ۱۰۰۰ مشتری، به فکر توسعه و بازسازی زیرساخت، بازنویسی و به روزرسانی محصولات خود افتاد. در این سال ها سامانه های دیگری نیز از جمله سامانه کارانه و پاداش و... نیز توسط کسرا به بازار عرضه شد که مورد استقبال مشتریان و خانواده کسرا قرار گرفت. در طی این سال ها خانواده کسرا پذیرای تعداد بیشتری از سازمان ها و شرکت های ایرانی شد سازمان هایی که هر یک در حوزه فعالیت خود نام و نشانی دارند و کسرا نیز از ارائه خدمت به این اعضای جدید خود عمیقا خوشحال است.

8

نرم افزار مدیریت کارانه، پاداش و بهره­وری کسرا یکی از نرم افزارهای منحصربه‌فرد کسرا بوده که در زمینه خودکارسازی اعطای انواع پاداش در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می­گیرد. در اغلب سازمان‌ها به علت پیچیدگی‌های سازوکارهای توزیع پاداش و علاوه بر این، به دلیل نگرانی از امنیت اطلاعات پاداش‌های داده شده، اعطای آن یا به صورت متمرکز و از طریق مدیریت ارشد سازمان انجام شده؛ یا این پاداش­ها از طریق جمع‌آوری اطلاعات مدیران و بدون کنترل قوانین و محدودیت‌های لازم از طریق فایل اکسل یا اتوماسیون اداری صورت می‌پذیرد. سامانه مدیریت کارانه، پاداش و بهره‌وری کسرا با امکان پیاده‌سازی انواع پاداش­ها و یا اضافه‌کارهای تشویقی قابلیت‌های متمایزی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

سال 99 سالگرد بیست ساله شدن کسراست. در این سال کارشناسان کسرا نسخه کسراپلاس نرم افزارهای کسرا؛ و همچنین  ویرایش های جدید نسخه های تلفن همراه محصولات کسرا را به مشتریان خود عرضه کرده اند. بر این اساس کسرا امسال نیز با کوله باری از تجربه و با ارائه راهکارهای هوشمندانه در حوزه های مختلف شامل

-راهکار شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی

-راهکار سازمان های دفاعی و نظامی

-راهکار شرکت های هولدینگ و خوشه ای

-راهکار بیمارستانی، درمانی و علوم پزشکی

-راهکار حوزه صنایع خودرو و قطعات

-راهکار حوزه اداری، سازمانی و دولتی

-راهکار سازمان های خصوصی

-راهکار حوزه پخش

-راهکار بازرسی و انتظامات

-راهکار حوزه های تحقیقاتی و دانشگاهی

-راهکار پیمانکاری و عمرانی

-راهکار سازمان های متمرکز

-راهکار بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

-راهکار صنایع غذایی

-راهکار صنایع فولاد و معادن

-راهکار صنایع بهداشتی و دارویی

اکنون وارد دوران جدیدی از حیات خود می شود دورانی که مدیران و مهندسان آن بر این باورند که با تلاش آنان و با اعتماد مشتریان و خانواده کسرا در سراسر کشور می تواند افتخارآمیزتر از قبل باشد. ما در این بیست سال همواره به خود بالیده ایم که همکار و انتخاب شما مشتریان عزیز بوده ایم.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزارها حضور و غیاب شرکت مهندسی کسرا، با تکمیل فرم درخواست دموی نرم افزار حضور و غیاب، کارشناسان کسرا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

کسرا در گذر بیست سال تجربه

سازمان ها و شرکت های بزرگ به دلیل پیچیدگی فرآیندهای سازمانی به ابزاری دقیق و یکپارچه در مدیریت منابع انسانی خود نیاز دارند. یکی از بزرگترین چالش­های مدیریت منابع انسانی زمانی به وجود می­آید که با بالا رفتن تعداد پرسنل سازمان ها پیچیدگی­های زیادی در امر مدیریت منابع انسانی رخ می­دهد که این امر نیازمند ساز و کار مناسبی جهت رفع موانع موجود در این زمینه است. این پیچیدگی­ها مدیریت یکپارچه حضور و غیاب را بدون تردید تبدیل به پیچیده­ترین و فنی‌ترین سیستم موجود در مجموعه سیستم‌های سامانه منابع انسانی می‌نماید. در نتیجه در یک سازمان بزرگ وجود سامانه جامع و توانمندی که بتواند بیش از هر زمان دیگری به رفع بدون نقص این چالش ها مبادرت کند احساس می شود.

شرکت مهندسی کسرا با بیش از 20 سال سابقه در ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب قادر به ارائه راهکارهای منحصر به فردی است که از طریق آن می توان مدیریت حضور و غیاب را با قوانین، آیین نامه ها و روندهای سازمان ها سازگار ساخت. تلاش بیست ساله کارشناسان کسرا در ارائه سامانه­های حضور و غیاب به بزرگترین شرکت‌ها و سازمان‌های کشور عزیزمان ایران، موجب عرضه راهکارهای متنوعی در رابطه با سامانه حضور و غیاب شده است.

امسال شرکت مهندسی کسرا بیستمین سال تاسیس خود را جشن می گیرد و کسرا مفتخر است که پس از گذشت 20 سال از روزی که قدم در راه کارآفرینی در حوزه ارائه سامانه های جامع منابع انسانی و نرم افزارهای حضور و غیاب و کنترل گذاشتیم؛ اکنون در مقطعی از عمر کاری خود قرار داریم که از پشتیبانی بیش از 1000 مشتری بزرگ خود در سراسر کشور برخورداریم و می توانیم در امر مدیریت و کنترل پرسنل سازمان ها و شرکت های ایرانی در کنار همکاران کارآفرین خود باشیم. خوشحالیم که عملکرد امروز ما اکنون مورد اقبال کلیه سازمان های اداری، دولتی، نظامی، درمانی و.... قرار گرفته است. همچنین آرزومندیم با تلاش مهندسان و همکاران کسرا بتوانیم به ارائه راهکارهایی فراتر از راهکارهای پیشین پرداخته و رضایت خاطر مشتریان خود را در دهه سوم فعالیت های خود جلب کنیم.

 

شرکت مهندسی کسرا در سال 1379 با هدف حذف فرآیند کاغذ از مناسبات اداری در حوزه مدیریت حضور و غیاب کارکنان سازمان ها، و همچنین رفع موانع موجود در حوزه مدیریت حضور و غیاب سازمان ها در شهر زیبای اصفهان تاسیس؛ و با بهره مندی از فکر و تجربه مجرب ترین و کارآزموده ترین کارشناسان ایرانی آغاز به کار کرد. پس از آن مهندسان کسرا تا سال 1384 برای تحقق رویای خود ابتدا به تولید و فراهم سازی زیرساخت کسرا همت گماشتند؛ زیرساختی که برای چیره شدن بر مشکلات موجود در حوزه مدیریت حضور و غیاب به وجود آن نیاز داشتند.

 

در نهایت در سال 1385 تلاش شبانه روزی خانواده کسرا به بار نشست و این شرکت در این سال موفق به تولید اولین سامانه تحت وب مالی کشور شد. پس از آن در سال 1386 مهندسان کسرا توانستند تمامی محصولات حوزه MIS را کنار گذاشته و موفق به ارائه نرم افزار حضور و غیاب یکپارچه تحت وب کسرا شدند. در این سال کسرا تصمیم گرفت نرم افزارهای های حضور و غیاب و تغذیه خود را به عنوان نرم افزارهای های محوری کسرا انتخاب و در جهت بهینه سازی هرچه بیشتر آن در برابر مشکلات موجود گام بردارد.

 

نرم افزار حضور و غیاب کسرا به عنوان یکی از مجموعه‌ نرم افزار‌های جامع منابع انسانی شرکت مهندسی کسرا این قابلیت را دارد که اطلاعات مربوط به پرسنلی و استخدام را از سامانه پرسنلی دریافت و خروجی‌هایی در رابطه با کارکرد، کسرکار، اضافه‌کار، مرخصی استحقاقی، ماموریت، استعلاجی و سایر موارد مرتبط با حضور و غیاب کارکنان را به سامانه حقوق و دستمزد ارسال نماید. شرکت کسرا قادر به ارائه راهکارهای منحصر به فردی است که از طریق آن می توان مدیریت حضور و غیاب را با قوانین، آیین نامه ها و روندهای سازمان ها سازگار ساخت.

 

وظیفه نرم افزار تغذیه کسرا ارائه ساز و کاری کارآمد و موثر در فرآیند تولید و توزیع غذا است. با توجه به حساسیت های  سازمان های مختلف در مورد کیفیت غذاهای ارائه شده به پرسنل و اعمال مدیریت در امر توزیع غذا؛ و نیز به جهت صرفه‌جویی در میزان غذای مصرفی و جلوگیری از هدررفت آن، نرم افزار تغذیه از جمله سامانه‌های بسیار مهم سازمان ها محسوب می‌گردد. تنوع افراد استفاده کننده از غذا و نیز قواعد و مقررات متناسب با نیاز هر سازمان، در کنار اعمال قابلیت‌های جدید در نرم افزار تغذیه کسرا، این سامانه را در ردیف یکی از مهم ترین و گسترده‌ترین محصولات تولیدی این شرکت قرار داده و همین امر موجب شده است تا شرکت مهندسی کسرا توجه بسیار زیادی را نسبت به توسعه و به روزرسانی آن داشته باشد. علاوه بر این، ارتباط تنگاتنگ میان توزیع غذا و شیفت های‌ کاری افراد در سامانه حضور و غیاب سبب شده است بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به جهت یکپارچگی و ارزش افزوده بیشتر تمایل روزافزونی به استفاده از این دو محصول کسرا داشته باشند.

 

سال 88 را می توان نقطه عطف تلاش های شرکت مهندسی کسرا دانست سالی که کسرا توانست ویرایش اولیه موتور تولید قوانین خود را ارائه کند. موتور تولید قوانین کسرا در واقع یک مغز متفکر بی‌نظیر بوده و همچون یک شطرنج‌‌ باز حرفه‌ای با مدیریت شرایط و بر اساس سناریوهای تعریف شده نسبت به رویداد‌های رخ داده واکنش نشان می‌دهد. این موتور چابک در تمامی سامانه‌های تولیدی این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. سبک طراحی این موتور به گونه‌ای است که برخلاف قانون‌ساز های مشابه، با تعداد قوانین و مقررات زیاد افت سرعت پیدا نکرده و به راحتی قابلیت اعمال شرایط سفارشی را برای سامانه‌های مختلف فراهم می کند.

سال 89 کسرا دفتر خود را در شهر تهران تاسیس کرد و همزمان توانست موتور گزارش ساز منحصر به فرد خود را نیز عرضه کند. قابلیت ساخت گزارش در نرم افزارهای حضور و غیاب، تغذیه، ماموریت و مسافرت و... یک امکان عمومی در تمامی سامانه‌های تخصصی و سفارشی‌پذیر است. در این راستا موتور گزارش‌ساز کسرا این قابلیت را با استفاده از ترکیب ماژول داخلی تولید خود در ترکیب با یک گزارش‌ساز جهانی ارائه نموده؛ و امکانات متمایزی را برای کاربران خود فراهم می‌نماید. گزارش‌ساز کسرا با امکان ارائه گزارش به دو صورت فرمی و چاپی قابلیت‌های بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

در طول این سال ها کسرا متوقف نماند و تلاش کرد با به روزرسانی دائمی امکانات خود بیش از پیش در کنار سازمان ها و شرکت های ایرانی باشد؛ تلاشی که با اعتماد شرکت های بزرگ داخلی همراه بود و با عبور تعداد مشتریان کسرا از مرز 100 مشتری بزرگ به خوبی توسط خانواده بزرگ کسرا در سراسر کشور ارج نهاده شد. پس از آن نیز کسرا موفق به راه اندازی سامانه پرتال مشتریان کسرا شد سامانه ای که هدف آن ارائه خدمات به مشتریان کسراست.

 

در طول سال های 93 تا 95 کسرا وارد حیطه های جدیدتری نیز شد حیطه هایی که تحقق بخش شعار خود مبنی بر "کسرا فراتر از یک راهکار" بود. کسرا در این سال ها توانست با همت و اراده کارشناسان خود نرم افزارهای حراست، نرم افزار تردد مهمان و نرم افزار تردد کالا و نسخه های تلفن همراه نرم افزار حضور و غیاب و تغذیه را نیز به بازار عرضه کند نرم افزارهایی که ارائه دهنده راهکارهای منحصر به فردی در حوزه های کنترل تردد بودند.

در این سال ها به دلیل اعتماد سازمان ها و شرکت های ایرانی به کسرا و عبور تعداد مشتریان کسرا از مرز 200 مشتری بزرگ در سراسر کشور، کسرا نه تنها دفاتر نمایندگی در شهرهای یزد، مشهد و تبریز را تاسیس نمود بلکه به دلیل حسن سابقه خود در ارائه راهکارهای حرفه ای حضور و غیاب و کنترل تردد، توانست کلیه نرم افزارهای خود را به کشور عراق نیز صادر کند.

نظارت مداوم بر ورود و خروج افراد و خودروها در سازمان ها و شرکت ها؛ و همچنین کالاهایی که به سازمان ها وارد و یا خارج می شوند، امری ضروری است. به همین دلیل حفظ امنیت مهم ترین مسئله در شرکت ها و کارخانه ها بوده، و واحد مجزایی برای آن در نظر گرفته می شود. نرم افزار حراست کسرا با عملکرد خود می تواند تمام موارد کنترل تردد در حوزه حراست و انتظامات را به خوبی پوشش داده و در سازمان شما عملیاتی کند. علاوه بر این باید توجه کرد که در سال های اخیر شکل نظارت واحد حراست تغییر کرده است و متناسب با رشد تکنولوژی ابزارهای متفاوتی مانند گیت کنترل تردد، سامانه های پلاک خوان، دستگاه هایX-Ray ، انواع فلزیاب ها، سامانه های نظارت تصویری، راهبندهای خودرویی، قرائت گرهای مبتنی بر RFID و سامانه های گشت و نگهبانی  برای حفظ امنیت در اختیار سازمان ها قرار گرفت.

نرم افزار حراست کسرا به عنوان بستر مشترک بین سخت افزارها سبب افزایش بهره وری آن ها شده است. بر این اساس اتوماسیون حراست و انتظامات کسرا کنترل همه تردد ها را در اختیار شما قرار می دهد. تردد خودرو، تردد مهمان و یا تردد کالا تفاوتی ندارد، این نرم افزار تمامی انتظارات را برآورده می کند و به همین دلیل کسرا ادعا می کند کسرا فراتر از یک راهکار است.

 

سال های 96 تا 98 را باید سال های دوران گذار کسرا دانست سال هایی که کسرا از پس تجربه های بسیار و عبور از مسیرهای ناهموار کارآفرینی و تولید؛ با افزایش تعداد مشتریان خود به ۱۰۰۰ مشتری، به فکر توسعه و بازسازی زیرساخت، بازنویسی و به روزرسانی محصولات خود افتاد. در این سال ها سامانه های دیگری نیز از جمله سامانه کارانه و پاداش و... نیز توسط کسرا به بازار عرضه شد که مورد استقبال مشتریان و خانواده کسرا قرار گرفت. در طی این سال ها خانواده کسرا پذیرای تعداد بیشتری از سازمان ها و شرکت های ایرانی شد سازمان هایی که هر یک در حوزه فعالیت خود نام و نشانی دارند و کسرا نیز از ارائه خدمت به این اعضای جدید خود عمیقا خوشحال است.

 

نرم افزار مدیریت کارانه، پاداش و بهره­وری کسرا یکی از نرم افزارهای منحصربه‌فرد کسرا بوده که در زمینه خودکارسازی اعطای انواع پاداش در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می­گیرد. در اغلب سازمان‌ها به علت پیچیدگی‌های سازوکارهای توزیع پاداش و علاوه بر این، به دلیل نگرانی از امنیت اطلاعات پاداش‌های داده شده، اعطای آن یا به صورت متمرکز و از طریق مدیریت ارشد سازمان انجام شده؛ یا این پاداش­ها از طریق جمع‌آوری اطلاعات مدیران و بدون کنترل قوانین و محدودیت‌های لازم از طریق فایل اکسل یا اتوماسیون اداری صورت می‌پذیرد. سامانه مدیریت کارانه، پاداش و بهره‌وری کسرا با امکان پیاده‌سازی انواع پاداش­ها و یا اضافه‌کارهای تشویقی قابلیت‌های متمایزی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

سال 99 سالگرد بیست ساله شدن کسراست. در این سال کارشناسان کسرا نسخه کسراپلاس نرم افزارهای کسرا؛ و همچنین  ویرایش های جدید نسخه های تلفن همراه محصولات کسرا را به مشتریان خود عرضه کرده اند. بر این اساس کسرا امسال نیز با کوله باری از تجربه و با ارائه راهکارهای هوشمندانه در حوزه های مختلف شامل

-راهکار شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی

-راهکار سازمان های دفاعی و نظامی

-راهکار شرکت های هولدینگ و خوشه ای

-راهکار بیمارستانی، درمانی و علوم پزشکی

-راهکار حوزه صنایع خودرو و قطعات

-راهکار حوزه اداری، سازمانی و دولتی

-راهکار سازمان های خصوصی

-راهکار حوزه پخش

-راهکار بازرسی و انتظامات

-راهکار حوزه های تحقیقاتی و دانشگاهی

-راهکار پیمانکاری و عمرانی

-راهکار سازمان های متمرکز

-راهکار بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

-راهکار صنایع غذایی

-راهکار صنایع فولاد و معادن

-راهکار صنایع بهداشتی و دارویی

اکنون وارد دوران جدیدی از حیات خود می شود دورانی که مدیران و مهندسان آن بر این باورند که با تلاش آنان و با اعتماد مشتریان و خانواده کسرا در سراسر کشور می تواند افتخارآمیزتر از قبل باشد. ما در این بیست سال همواره به خود بالیده ایم که همکار و انتخاب شما مشتریان عزیز بوده ایم.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزارها حضور و غیاب شرکت مهندسی کسرا، با تکمیل فرم درخواست دموی نرم افزار حضور و غیاب، کارشناسان کسرا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت