نخستین پیش فروش ایران خودرو در 1400 آغاز می‌شود + جزئیات

کد خبر: 1053609

نخستین فروش محصولات ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۰، با برگزاری پانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده، از فردا هشتم تا یازدهم فروردین‌ماه، به اجرا گذاشته می‌شود.

پیش فروش ایران خودرو و فروش فوق العاده همزمان از فردا آغاز می شود. مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو را در خبر زیر بخوانید. این اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400 است. قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو 15 فروردین صورت می گیرد. اخبار جدید در زمینه پیش فروش ایران خودرو  را با ما دنبال کنید.

نخستین پیش فروش ایران خودرو در 1400 آغاز می‌شود

نخستین فروش محصولات ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۰، با برگزاری پانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده، از فردا هشتم تا یازدهم فروردین‌ماه، به اجرا گذاشته می‌شود.

پیش فروش ایران خودرو

در این طرح، سه محصول پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند ال.ایکس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

مراسم قرعه‌کشی برای تعیین مشتریان نهایی، روز یکشنبه ۱۵ فروردین در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار خواهد شد.

به منظور بهره‌مندی مشتریان واقعی در این طرح، محدودیت‌های فروش فوق‌العاده کماکان اجرا می‌شود.

گفتنی است، هزینه‌ها و الزامات قانونی اعلام شده در این طرح بر اساس مصوبات سال گذشته است و بدیهی است که با اعلام نرخ جدید در سال ۱۴۰۰، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت این هزینه‌ها خواهد بود.

ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند از فردا هشتم تا یازدهم فروردین‌ماه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت