امروز ارزش سهام عدالت چقدر شد ؟ + جزئیات مهم

کد خبر: 1055640

ر این گزارش به ارزش روز سهام عدالت در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.

به گزارش سایت خبر روز  به ارزش روز سهام عدالت در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.

شاخص بورس امروز با صعود بیش از ۱۰ هزار واحدی روبه‌رو شد و سبب افزایش ارزش سهام عدالت شد. در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ارزش سهام عدالت با افزایش ۱.۱ درصدی روبه‌رو شد، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون و ۷۵ هزار و ۸۲۸ تومان رسید که بیش از ۹۲ هزار تومان افزایش داشته است.

ارزش سهام عدالت

سهام عدالت

در پایان معاملات امروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون ۸۴۵ هزار تومان رسید.

حمایت از سهامداران خرد مشمول سهام عدالتی ها می‌ شود؟

رئیس سازمان بورس گفت: برای سهام عدالت مکانیزم دیگری در نظر خواهیم گرفت، این حمایت فقط مشمول اشخاصی می‌شود که امسال از بازار سرمایه سهام خریداری کرده اند.

محمد علی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس در جمع خبرنگاران در رابطه با اینکه آیا حمایت از سهامداران خرد مشمول سهامداران عدالت نیز می‌شود یا خیر؟ اظهار کرد: خیر برای سهام عدالت مکانیزم دیگری در نظر خواهیم گرفت، این حمایت فقط مشمول اشخاصی می‌شود که امسال از بازار سرمایه سهام خریداری کرده اند.

جزئیات سهام عدالت 

سهام عدالت

او افزود: ارزش مبلغی که سهامداران سهام عدالت طی سال های گذشته پرداخت کرده اند به نسبت حال بیشتر شده است به همین خاطر امکان قرار دادن سهام عدالت در این طرح وجود ندارد.

 

رئیس سازمان بورس گفت: ما برای اشخاصی که سهامدار سهام عدالت هستند یا آنکه پرتفویشان بیش از ۱۰ میلیون است حتما ابزار‌های دیگری طراحی خواهیم کرد این ابزار‌ها به نوعی خواهند بود که این دو گروه را نسبت به سرمایه گذاری غیر مستقیم تشویق خواهد کرد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت