محور کندوان و آزادراه تهران - شمال یک طرفه شد

کد خبر: 1058360

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین در مسیر شمال به جنوب این محورها تردد روان گزارش شده است.

خبرگزاری فارس: علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* یک طرفه شدن محور کندوان و آزادراه تهران-شمال

وی تصریح کرد: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است و در مسیر شمال به جنوب این محورها تردد روان داریم.

مدیر مرکز مدیریت راه ها درباره ترافیک دیگر محورهای تهران-شمال گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

آشوری درباره وضعیت جوی جاده‌ها اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم و فقط در برخی از محورهای استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری بارش باران داریم.

* انسداد محور شمشک-دیزین و جاده پونل-خلخال

وی یادآور شد: در حال حاضر محور‌ پونل-خلخال، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور گنج نامه-تویسرکان و به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها افزود: همچنین جاده شهداد-نهبندان، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور شهمیرزاد - سمنان در استان سمنان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر و محور وازک-بلده در مازندران به دلیل نبود ایمنی کافی نیز مسدود است.

* ترافیک جاده‌ها در شبانه روز گذشته 3 درصد کمتر شد

آشوری اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2367 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 3.1 درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 10.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* آزادراه های کرج-تهران و زنجان-تبریز پرترافیک ترین جاده کشور

وی گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 103 هزار تردد، آزادراه زنجان-تبریز با 97 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 96 هزار تردد ثبت شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت