هشدار جدی با عرضه‌کنندگان این نوع مرغ

کد خبر: 1059053

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد عرضه هرگونه مرغ قطعه‌بندی شده ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود.

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت صمت، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی بازار مرغ، هرگونه عرضه مرغ قطعه بندی شده و یا طعم دار کردن قطعات مرغ ممنوع خواهد بود و با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، بازرسان این سازمان و سازمان‌های صمت استان‌ها، به منظور کنترل فروش مرغ به قیمت مصوب موضوع را در سراسر کشور به طور مستمر و پیوسته پایش و در صورت مشاهده هرگونه تخلف پرونده متخلفین را به تعزیرات حکومتی ارسال خواهند کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان تعزیرات حکومتی، به این پرونده‌ها در اولویت رسیدگی و با متخلفان برخورد و صدور رأی خواهد شد.

لازم به ذکر است بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی مرغ، حداکثر قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده کیلویی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

سازمان حمایت می‌گوید: این اطلاعیه به منزله ابلاغیه رسمی تلقی شده و اجرای آن برای تمامی واحدهای مربوطه الزامی است.

بنا بر اعلام سازمان حمایت، با توجه به افزایش تولید و تمهیدات صورت گرفته به منظور افزایش عرضه مرغ در بازار، از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه، موضوع را جهت رسیدگی سریع، از طریق مراجعه حضوری و یا انعکاس به شماره تلفن ۱۲۴ در سراسر کشور اعلام نمایند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت