ازسرگیری پروازهای لندن از ۱۶ اردیبهشت

کد خبر: 1060053

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان"هفته گذشته پیشنهاد لغو تعلیق پروارهای انگلیس را به ستاد ملی کرونا دادیم،گفت:درحال رایزنی برای برقراری این پرواز از اول می هستیم.

خبرگزاری تسنیم: محمدحسن ذیبخش، یادآور شد: با توجه درخواست‌های مجدد شهروندان در لندن و مد نظر قرار دادن این مسئله که وضع کشور انگلیس در خصوص بیماری کرونا به نسبت به گذشته بهتر شده است سازمان هواپیمایی پیشنهاد لغو تعلیق پروازهای انگلیس را به ستاد ملی کرونا داد.

وی با بیان این‌که این پیشنهاد هفته گذشته به این ستاد ارائه شد، ادامه داد: یکی از نتایج این پیشنهاد برقراری پرواز فوق‌العاده امروز به لندن بوده است.

وی با اشاره به این‌که تعلیق پروازها به انگلیس تا اول می (11 اردیبهشت 1400) است، گفت: در حال رایزنی با ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت برای ازسرگیری پروازهای انگلیس از 11 اردیبهشت هستیم.

سخنگوی سامان هواپیمایی کشوری افزود: شرکت ایران ایر پیش فروش بلیت پرواز لندن را انجام می‌دهد که نامه آنرا به شعب خود ارسال کرده است.

 اسلامی: برای برقراری پروازهای انگلیس تابع نظر وزارت بهداشت هستیم

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: برای برقراری دوباره پروازهای بین‌المللی ایرلاین‌های داخلی از جمله پرواز لندن تابع نظر وزارت بهداشت هستیم.

محمد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اعلام ازسرگیری پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به لندن، اظهار کرد:‌ در خصوص تمام پروازهای خارجی که با دستور ستاد ملی کرونا تعلیق شده، تابع دستورات وزارت بهداشت هستیم و مستحکم هم به این رویه ادامه خواهیم داد.

وی با تاکید بر این‌که تا امروز حتی یک مورد از دستورات وزارت بهداشت توسط وزارت راه و شهرسازی و زیرمجموعه‌های این وزارتخانه نادیده گرفته نشده است، تصریح کرد: مجموعه وزارت راه و شهرسازی هرچه وزارت بهداشت در رابطه با جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و مبارزه با این بیماری بگوید انجام می‌دهد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: وزارت بهداشت به دلیل شیوع ویروس انگلیسی کرونا، پروازها به انگلیس را تعلیق کرده، در صورتیکه این تعلیق ادامه داشته باشد هیچ پروازی به این کشور انجام نخواهد شد.

اسلامی با یادآوری این‌که در زمان حاضر پرواز به 39 کشور تعلیق شده است، گفت: هر زمان وزارت بهداشت اعلام کند پرواز به این کشورها از جمله انگلیس از سرگرفته خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت