بهترین آیفون تصویری

کد خبر: 1060625

خانه و محل کار شما دارایی های با ارزشی برای شما هستند که تلاش میکند تا از آنها و افراد خانواده خود محافظت کنید.دراین بین وقت شما هم با ارزش است و نمیخواهید آن را هدر دهید پس قطعا وجود یک آیفون تصویری برای پاسخگویی به افرادی که پشت درب منتظر شما هستند راه حلی درست به حساب می آید.

با وجود آیفون تصویری دیگر نیاز نیست برای تشخیص این که چه فردی بیرون از منزلتان منتظر شما است به جلو درب بروید، کافی است با فشردن یه دکمه صدا و تصویر افراد را از داخل منزل خود  داشته باشید.با این روش اجازه میدهید افراد مجاز وارد منزل شما شوند وافرادی که که حاضر به ملاقات آنها نیستید وارد منزلتان نشوند.

 

چرا باید از آیفون های تصویری جدید استفاده کنیم؟

 

از دلایلی که شما حتما باید از یک آیفون تصویری استفاده کنید بالابردن امنیت است.هر روز ممکن است افراد زیادی جلو درب به سراغ شما بیایند که دربین آنها افراد سودجو ،سارق،متجاوز،و ... وجود داشته باشد،اگر شما درمنزل آیفون تصویری نداشته باشید مجبور هستید برای تشخیص افراد به جلو درب رفته و درب را برایشان باز کنید که این کار خطراتی را برای شما به همراه دارد.اما به کمک آیفون تصویری میتوانید مکالمه صوتی و تصویری دوطرفه برقرار کنید.

 

افزایش امنیت با ارتباط تلفنی در آیفون تصویری

 

اگر شما در منزل کودک خردسال و یا افراد مسن دارید و مجبور هستید برای ساعاتی آنها را تنها داخل منزل بگذارید بهترین روش برای رفع نگرانی شما استفاده از آیفون تصویری میباشد،زیرا در آیفون های به روز و پیشرفته امکان مدیریت تماس ها را از راه دور بر روی گوشی خود دارید هربار که زنگ درب شما به صدا درآید میتوانید از راه دور با افراد جلو درب منزلتان ارتباط برقرار کنید و یا حتی درب را برای آنها باز کنید یا درصورت وجود خطر به افراد داخل منزل اطلاع داده و کسی را برای کمک خبر کنید.

 

ارتباط داخلی

 

وجود ارتباط بین ایفون های یک ساختمان باهم و یا با نگهبان نیاز دیگری است که شما را مجاب به تهیه آیفون تصویری میکند.البته این ویژگی در آیفون تصویری های جدید و پیشرفته میباشد که از لحاظ قیمتی کمی گران هستند اما تهیه آنها برای داشتن امنیت بیشتر خالی از لطف نیست.

آیفون تصویری

به کمک این ویژگی میتوانید در صورت بروز مشکلاتی مانند مزاحمت،سرقت،و یا اتفاقات ناگهانی داخل منزل که از کنترل شما خارج است با دیگر همسایه ها ارتباط سریع برقرار کرده و یا از نگهبانی ساختمان خود بخواهید به جای شما به جلو درب برود.

 

ذخیره عکس و فیلم

 

از ویژگی های دیگر آیفون های تصویری که میتواند خیلی کارآمد و مفید باشد ضبط فیلم و تصویر است .آیفون ها میتوانند تصویر و فیلم افرادی که جلو درب می آیند را در حافظه خود تا مدت ها ذخیره کنند .درصورت به وجود امدن هرگونه مشکل به حافظه آیفون تصویری مراجعه میکنید و عکس و تصویر افراد را در اختیار پلیس میگذارید.

آیفون تصویری

در استفاده از آیفون تصویری به نکات زیر توجه کنید:

 

  1. اگر منتظر آمدن کسی هستید با صدای زنگ آیفون به هیچ عنوان سریع دکمه ورود را فشار ندهید. همچنین زمانی که مهمانی دارید ممکن است تنبلی کرده و تنها کلید ورود را فشار دهید. به جای این کار با هر کدام از افراد صحبت کرده و تنها افرادی که می شناسید را به خانه راه دهید.

 

  1. اگر پنل آیفون تصویری کار نمی کند، به همسایه های خود اطلاع دهید و تا موقعی که تعمیرشود حواسشان بیشتر به رفت و آمدها باشد.

 

  1. نوشتن نام شخص در کنار پنل واحد به نظر کار خوبی است اما می تواند خطرناک باشد. برای مثال ممکن است فردی تا مقابل خانه شما را تعقیب کرده و سپس با نگاه کردن به زنگ ها متوجه شود در کدام واحد زندگی می کنید.

 

  1. انتخاب جای مناسب برای پنل که بتواند رفت و آمد درب ورودی ساختمان را کنترل کند مهم است.همچنین پنل نباید  در معرض نور مستقیم خورشید باشد و در ارتفاع مناسب نصب گردد.

 

  1. حتما درباره‌ی وسعت دید دوربین پنل آیفون تصویری اطلاعاتی کسب کنید. هر چه این دامنه وسیع‌تر باشد، منطقه بیشتری را تحت نظارت خواهید داشت. لنز‌های چشم-ماهی دید واضح 180 درجه را در اختیار می‌گذارند و بنابراین بیشترین اطلاعات از محیط بیرون را در اختیار شما می‌گذارند و دقیقا نقش نگهبان درب ورودی را ایفا می‌کنند.

 

  1. به کودک خود بیاموزید که وقتی زنگ می‌زنند از آیفون تصویری برای باز کردن درب استفاده کند.به‌خاطر داشته باشید که این سیستم برای محافظت شما نصب شده است بنابراین حتما از آن استفاده کنید.

 

 

امنیت بیشتر با دزدگیر منزل

 

آیفون تصویری

 

یکی  از مهمترین و بهترین سیستمهای بازدارنده سرقت  دزدگیر منزل  است.  دزدگیر منزل نقش بسیار مهمی در جلوگیری از ورود سارق به خانه یا محل کار را داشته و ضریب ایمنی را بسیار بالا می برد. با انتخاب یک دزدگیر اماکن صنعتی مناسب و نصب و استفاده درست از آن شما دارای اولین و اصولی ترین دستگاه ضد سرقت خواهید شد.

 

اما در انتخاب دزدگیر اماکن باید دقت کرد تا قابلیت های کافی را داشته باشد و دقت آن نیز بالا باشد.دزدگیرهای منزل که امروزه استفاده میشوند سیم کارتی بوده که قابلیت ارسال پیامک،تماس و گزارش دهی را دارند.همچنین توسط نرم افزار این دزدگیرها, شما میتوانید سیستم دزدگیر منزل خود را از راه دور کنترل کرده و آن را فعال و غیر فعال نمایید.

 

حتما در هنگام خرید دزدگیر منزل از برندهایی استفاده کنید که شناخته شده باشند و خدمات و پشتیبانی خوبی ارائه دهند.درهنگام خرید دزدگیر اماکن به نوع , برند , گارانتی و قیمت دستگاه توجه کنید,دستگاه های به روز سیم کارتی هستند و امکانات زیادی را برای شما به همراه می آورند.سعی کنید دستگاهی را خریداری کنید که شرکت خدمات دهنده آن داخل کشور باشد و از لحاظ خدمات درآینده شمارا دچار مشکل نکند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت