محصولات هدایای تبلیغاتی در بروز چاپ با ساک دستی

کد خبر: 1088391

انتخاب چند نمونه از هدایای تبلیغاتی بروز چاپ با ارزان ترین قیمت همزمان یکی از ویژگی هایی است که می تواند مشتریان شما را خوشحال کند. شما می توانید مجموعه ای از بهترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی ارزان در تهران را در مجموعه بروز چاپ مشاهده و انتخاب کنید.

یکی از رایج ترین اقلام تبلیغاتی ارزان قیمت استفاده از آنها در نمایشگاه ها و کنفرانس ها است. با توجه به حضور مخاطبان در نمایشگاه ها ، ارائه هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت ، بازگشت سرمایه خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

ویژگی های محصولات شرکت های جعبه سازی برای هدایای تبلیغاتی

جعبه سازی سفارشی کارتن چاپ  هدیه تبلیغاتی  باید دارای ویژگی های زیر باشد:

1- در صنعت بسته بندی ، ابتدا جعبه های جعبه سازی باید از کل محصول به خوبی محافظت کند.

2- در مرحله دوم ، جعبه بسته بندی باید به خوبی با مشتری ارتباط برقرار کند. هنگامی که یک جعبه در معرض دید مشتری قرار می گیرد ، در واقع یک تبلیغ محیطی برای مشتری است که مشتری را به سوی خود فرا می خواند.

3 - یک بسته خوب باید بتواند به طور کامل و مفید محصول را توضیح دهد تا باعث ایجاد سردرگمی برای مشتری نشود. این توصیف را می توان با جعبه های یک شرکت جعبه سازی در تهران  یک طرح خلاق به دست آورد.

4- جعبه بسته بندی باید بتواند محصول را  سالم نگه دارد و حتی با جدیدترین فناوری های روز دنیا سازگار باشد.

ساک دستی آماده برای کسانی که وقت کمی دارند

گاهی اوقات برای یک مناسبت خاص ، مانند یک سمینار ، کنفرانس ، جلسه و نشست مدیران یا شرکت در نمایشگاهها در عرض 90 دقیقه تصمیم گیری می شود و ممکن است زمان کافی برای تهیه یک ساک دستی خاص با اندازه و طرح دلخواه خود نداشته باشید. یا ممکن است به تعداد محدود یا کمتر نیاز داشته باشید ، در این صورت می توانید از ساک دستی آماده با اندازه های استاندارد استفاده کنید. خبر خوب این است که در این موارد می توانید مارک مورد علاقه خود از این کیف های چاپی آماده را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهید.

بنابراین ، باید بدانید که حداقل تیراژ برای سفارش یک ساک دستی خاص 1000 عدد است. اما امکان سفارش کیف آماده با حداقل تیراژ 50 عدد نیز وجود دارد.

هدایای تبلیغاتی ارزان به معنای بی کیفیت بودن آنها نیست و ما هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب داریم. بروز چاپ به عنوان یکی از رهبران بازار  ، قیمت های خود را در محصولات تبلیغاتی رقابتی به شدت ارائه می دهد.

فروش خود را با چاپ لیبل بیشتر کنید

چاپ لیبل تعداد کم باعث می شود مخاطب بتواند محصول شما ، مشخصات و ارزش افزوده آن را تشخیص دهد. به طور کلی ، از لحظه ای که خریدار محصول را برای بررسی می برد تا زمانی که قصد خرید و قرار دادن محصول در سبد خرید خود را دارد ، بیشتر نیست. اکنون زمان آن است که برچسب مناسب کار خود را انجام دهد. تحقیقات نشان می دهد که اکثر مردم محصولاتی را که برای اولین بار امتحان می کنند صرفا بر اساس زیبایی انتخاب می کنند و احساس می کنند طراحی برچسب در آنها ایجاد می کند. بنابراین با طراحی و چاپ لیبل  با کیفیت و زیبا ، در واقع شما یک بازاریاب یا مشاور با محصول خود را به قفسه های فروشگاه می فرستید که این امر باعث می شود کیفیت محصول شما مورد استقبال مشتری قرار گیرد. برچسب محصول باید زیبا و چشم نواز باشد و در عین حال شیوا ، کامل و واضح باشد.

چرا هدایای تبلیغاتی خلاقانه؟

هدایای تبلیغاتی خلاقانه لزوماً به معنی هدایای تبلیغاتی خلاقانه نیست. این هدایا معمولاً لوکس و نفیس هستند و ارزش مادی و معنوی بالایی دارند و با بسته بندی خاص و شیک ارائه می شوند و خوب ، پیام و تاریخچه نام تجاری شما در ذهن مشتری باقی می ماند و سودآوری بیشتری را به همراه خواهد داشت. مشتریان به برند شما پایبند هستند.

هدایای تبلیغاتی ویژه برای مدیران خاص و مشتریان خاص نیز از آن دسته محصولات تبلیغاتی است که به زودی فراموش نمی شوند. ما مطمئن می شویم که هدیه منحصر به فرد شما چیزی است که به آن افتخار می کنید.

هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد برای لحظاتی ایده آل است که استراتژی بازاریابی متفاوتی را انتخاب می کنید و می خواهید متفاوت باشید. مجموعه بروز چاپ تجربه زیادی در این زمینه دارد ، بنابراین دریغ نکنید که همین حالا با ما تماس بگیرید 09384995024 و در مورد رویداد خاص خود با ما مشورت کنید. ما خارج از چارچوب معمول در این زمینه برای شما پیشنهادات ویژه و موثری داریم.

چرا هدایای تبلیغاتی خاص و شیک مهم هستند؟

گاهی اوقات برای مناسبت ها و جلسات خاص ، به ویژه هنگامی که میزبان مهمانان خارجی یا وزیران و مدیران عالی رتبه هستید ، با استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص ، شیک و ارزشمند ، از یک سو ، طبقه کارگر شما را حفظ کرده و از طرف دیگر ، برند شما را ارتقا می بخشد. به بودن.

هدایای تبلیغاتی ویژه می تواند شامل هدایای تبلیغاتی ویژه و ارزشمند باشد. مانند انواع کیت های مدیریتی خاص و ارزشمند ، خودکارهای تبلیغاتی لوکس ، هدایای الکترونیکی خاص و لوکس ، قلم های کلکسیونر ، کتابهای تبلیغاتی نفیس ، انواع جعبه های تبلیغاتی نفیس و موارد دیگر.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه یکی از موثرترین روش ها برای مشاغل محلی است. هزینه هدایای تبلیغاتی خلاق در برخی موارد زیاد نیست و مشاغل کوچک و محلی می توانند این کار را انجام دهند ، اما می توانید از خلاقیت برای افزایش هزینه هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنید. آن را بسیار کاهش دهید و اثربخشی آن را افزایش دهید ، نقش ایده های خلاقانه در تبلیغات در انتقال سریع پیام به مخاطبان موفق است و آنها به نمونه های خوب و شایسته ای در صنعت تبلیغات تبدیل می شوند.

انواع چاپ روی ساک دستی آماده

برای کیف های زنانه از چاپ ابریشم به صورت تک رنگ و چند رنگ استفاده می شود. همچنین امکان چاپ یک طرفه و دو طرفه نیز وجود دارد.

اگر می خواهید از ساک دستی کاغذی آماده استفاده کنید ، علاوه بر چاپ تمام رنگ ، با سایر خدمات مانند مشکی ، طلایی ، نقره ای ، نقره ای ، نقره ای ، قرمز ، می توانید جلوه ای خیره کننده به کیف تمام شده ای که دارند با قیمت اندک انتخاب شده است

ساک دستی برای کسب و کار شما چه می کند؟

ما در مورد مزایای ساک دستی ارزان بسیار صحبت کردیم ، اما خوب است بدانید که در کنار تمام مزایای استفاده از کیف دستی که ذکر کردیم ، مهمترین عامل ، عامل مصرف است. زیبایی بی نظیر و چشمگیر نسبت مصرف نشان می دهد که ساک دستی سوزنی حداقل 11 بار قبل از دور ریختن ، پاره شدن ، تخریب و بازیافت مورد استفاده قرار می گیرد ، اما ساک دستی پلاستیکی فقط یک بار استفاده می شود. مدیر مجتمع تولیدی ، پس از پرداخت ، دیگر نیازی به تبلیغات چاپی مانند بروشور و رساله نخواهد داشت ، زیرا مشتری تا 11 بار و احتمالاً بیشتر به عنوان تبلیغ کننده رایگان برند خود در شهر و تعداد زیادی از مردم در خیابان. و خیابان ، مترو و اتوبوس با این مارک آشنا می شوند.

حرکت جهانی به سوی حذف ساک دستی پلاستیکی

گرم شدن کره زمین ، کاهش ذخایر نفت ، افزایش ضایعات صنعتی ، تجزیه و خراب شدن محیط زیست در حال حاضر مشکلات گسترده ای در همه نقاط جهان است. در کشورهای توسعه یافته ، حرکت حذف پلاستیک سالهاست که وجود دارد. فروشگاه های بزرگ با رویکردی برای محاسبه قیمت کیسه های پلاستیکی ، مشتریان را به حمل کیف از منزل تشویق می کنند.

میوه فروشی ها در این کشورها از کیسه های پلاستیکی بسیار نازک و کوچک استفاده می کنند و برای حمل آنها از فروشگاه به خانه ، وجود یک ساک دستی پارچه ای مقاوم اجتناب ناپذیر است.

باید بدانیم که برخی از کیف های دستی زنان در کشور ما و برخی از کشورهای در حال توسعه ممکن است از الیاف طبیعی ساخته نشده و از پلی پروپیلن ساخته شده باشند که اگر در طبیعت رها شوند به راحتی و به سرعت برای بازیافت تجزیه نمی شوند. شما به مکانیزم کمکی احتیاج دارید. اما این عیب به این معنا نیست که می توان آن را با پلاستیک های نایلونی به عنوان قابل تجزیه طبقه بندی کرد! مهمترین عاملی که کیف را بهتر می کند تعداد استفاده و عمر متفاوت آن است. این به تنهایی دلیل قابل قبولی برای محبوبیت این کیسه ها در بین دوستداران محیط زیست است.

امیدواریم در کشور ما صاحبان صنایع هزینه های تبلیغاتی خود را در دراز مدت بررسی کنند و در کوتاه مدت جایگزین ارزان بودن پلاستیک ها برای مزایای بلند مدت کیسه یا پارچه های کاغذی نشوند.

برای احترام به محصول و مشتری خود بهترین را انتخاب کنید

اکنون که نیازها و مزایای استفاده از ساک دستی ، چه از کاغذ و چه از پارچه را می دانید و تصمیم گرفته اید به محیط سبز بپیوندید و تبلیغات ارزان برای کسب و کار خود انجام دهید ، بهتر است تولید کننده کیف انتخاب کنید.. مراقب دست خود باشید.

چاپ برچسب های دیجیتالی

با استفاده از هر سطح صاف ، چاپ لیبل برای نمایش نام تجاری شما و ایجاد آگاهی و فراخوانی نام تجاری ایده آل است. بطری یا شیشه باشد ، ما می توانیم برچسب محصولات را برای هر نوع محصول چاپ کنیم.

چاپ لیبل تبلیغاتی بروز چاپ

در تبلیغات و بازاریابی ، هیچ چیز قوی تر از قابلیت های یک نام تجاری یا برچسب نیست. ارائه نام تجاری شما به مشتریان بالقوه با محصولات چاپی که امروزه داریم آسان تر شده است و چاپ لیبل تبلیغاتی یکی از این روش ها است. برچسب های سفارشی را برای هر بسته محصول ممکن است انتخاب کنید. بطری یا شیشه باشد ، ما می توانیم برچسب محصولات را برای هر نوع محصول چاپ کنیم.

چاپ برچسب بروز چاپ

برچسب های خود را برای نشان دادن نام تجاری و پیام خود سفارشی کنید. طراحان بصری از چاپ برچسب برای جذب مشتریان بالقوه استفاده می کنند. از آنها در بسته بندی محصول ، شیشه ها ، جعبه ها و قوطی ها استفاده کنید تا اطلاعات مربوط به محصول خود را منتقل کنید. برچسب های هشداردهنده بر روی اسناد محرمانه و برچسب های نام در دارایی ها و مواد تجاری شرکت خود قرار دهید. چاپ دیجیتال قدیمی ایران انواع مختلفی از برچسب های سفارشی را بر اساس نیاز شما با قیمت مناسب ارائه می دهد.

هزینه چاپ لیبل

برای چاپ لیبل ها ، موارد مختلف می توانند قیمت را تغییر دهند. نوع کاغذ انتخاب شده ، روش چاپ لیبل ها ، نوع رنگ ، طرح برچسب ، شکل و برش و .... برخی از مواردی که هنگام چاپ برچسب مهم هستند و باعث تغییر در هزینه چاپ برچسب می شوند. البته ، به جز در این موارد ، نوع برچسب انتخاب شده نیز قیمت را تغییر می دهد ، زیرا برچسب های استفاده شده در بسته بندی مواد غذایی ، لوازم یدکی خودرو ، لباس و بسیاری از اقلام دیگر با یکدیگر تفاوت دارند و برچسب برای مصارف مختلف متفاوت خواهد بود.

برچسب های فلزی یکی از مقاوم ترین انواع برچسب ها هستند. ویژگی های این برچسب ها ضد خش ، شستشو حتی با شوینده های شیمیایی قوی ، مقاومت بالا در برابر فشار و کشش است. با توجه به اینکه برچسب های فلزی از نوعی آلیاژ فلز ساخته شده اند.

می توانید از چاپ طلا و نقره روی برچسب خود استفاده کنید تا برچسب خاص تر شود ، یا می توانید با استفاده از انواع مختلف روکش ها که برچسب را براق کرده و از آسیب دیدن جلوگیری می کند ، برچسب مناسبی برای محصول خود تهیه کنید.

چاپ لیبل پشت چسبدار را می توان در اندازه ها و برش های مختلف سفارش داد و اندازه و نوع برش بسته به محصول ، طرح و مارک متفاوت خواهد بود. با مشاوره کارشناسان شبکه چاپ ، می توانید طرح چاپ مناسب برچسب را انتخاب کنید تا نمایندگان حرفه ای را با محصول خود به بازار عرضه کنید.

منبع : www.beroozchap.com

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها