قیمت دلار امروز ۲۳ شهریور/ دلار۲۸ هزار تومانی در راه است؟

کد خبر: 1095597

قیمت دلار در بازار آزاد امروز با کمی افزایش همراه بود و به نرخ ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. نرخ ارز در صرافی ملی هم با افزایش همراه بود.

، قیمت دلار در بازار آزاد امروز در کانال ۲۷ هزار تومان باقی ماند و ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان قیمت خورد. نرخ ارز در صرافی ملی امروز با افزایش ۱۰۱ به ۲۶ هزار و ۵۴۱ تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی با افزایش حدود ۳۰۰ تومانی همراه بود و به ۲۶ هزار و ۴۱۱ تومان رسید.

تحلیل گران فنی باور دارند، اگر دلار بالای سطح یاد شده تثبیت شود، می تواند بار دیگر به مدار افزایشی بازگردد و به سوی مرز ۲۸ هزار تومانی حرکت کند. با این حال، در صورتی که دلار نتواند بالای این سطح باقی بماند، بار دیگر در مسیر نزول قرار خواهد گرفت و حتی ممکن است این بار به زیر محدوده ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان برود.

دامنه احتمالی آتی دلار

روز دوشنبه قیمت دلار در مقاطعی تا محدوده ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومانی عقب نشینی کرد ولی به تدریج، خریداران وارد بازار شدند و توانستند دلار را به کانال بالاتر بازگردانند. دیشب در معاملات پشت خطی نیز تمایل به خرید در بازار بیشتر بود و به همین دلیل، اسکناس آمریکایی توانست خود را تا محدوده ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان بالا بکشد. برخی فعالان اعتقاد داشتند که پس از اینکه بازار از روز شنبه در مسیر نزولی قرار گرفت، نیاز به یک اصلاح قیمت داشت. از نگاه آن ها بازار با خطر صدور یک قطعنامه در شورای حکام در مسیر صعودی قرار گرفت ولی پس از اینکه خطر یاد شده تا حدی از سر بازار برداشته شد، به سوی همان محدوده ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومانی قدم برداشت که اواسط هفته گذشته در آن قرار داشت./اقتصادنیوز

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

تازه های سایت

دیگر رسانه ها