کیزایران،شیرگازی آذر

کد خبر: 1120113

مهم است که در بازار باید مراقب محصولات تقلبی و بی کیفیت بود. محصولات تقلبی میتوانند خسارت و هزینه های جدی و شاید جبران ناپذیری به یک پروژه ساختمانی تحمیل کند.

https://ariya-co.com/category/%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a2%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b0%d8%b1/

در شرکت شیلان موضوع تولید و کیفیت کالای تولیدی همواره مهمترین اصل و فاکتور بوده است. سیاست کلی مجموعه بکار گیری به روزترین متد ها و روش های تولیدی با کمک دقیق ترین تجهیزات است، از این رو در آزمایشگاه های کارخانه شیلان انواع تست های لازم از قبیل تست های کششی ، مقاومت به زنگ زدگی ، میزان تحمل دمایی در شرایط مختلف ، مقاومت به فشار های نوسانی ، بازه انعطاف پذیری و استحکام در برابر گشتاور پیچشی و خمشی روی محصولات شیلان مورد ارزیابی و آزمایش چندین باره قرار میگیرد. این آزماشگاه به علت دقت بالا ، بازدهی .کارایی مهم ؛ به عنوان مرجع تایید شلنگ های تولیدی داخل نیز شناخته میشود.

تمامی اطلاعات ثبت شده در آزمایشگاه ، روی محصولات شیلان در دسترس ادارات استاندارد داخلی و خارجی قرار داشته و نیز همچنین در صورت نیاز ، قابل ارائه به پروژه های ساختمانی و صنعتی میباشد.

در این بخش برخی مشخصات فنی و تخصصی محصولات شیلان برای اطلاع و بررسی شما بازدیدکنندگان گرامی ارائه میشود

   

https://ariya-co.com/category/%da%a9%db%8c%d8%b2-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

           

شلنگ های انعطاف پذیر استیل ضد زنگ تولیدی شرکت شیلان با مشخصه های فنی ذیل و مقررات 2011 ، EN13618 و ISIRI14837 عرضه میگردد

- حداقل مقاومت به کشش : 1/3KN

- حداقل مقاومت به زنگ زدگی : 200Hr

- حداقل فشار هیدرواستاتیک در دمای 90 درجه سانتی گراد : 30Bar

- حداقل مقاومت به دمای انجماد : -25 C

- مقاومت به فشار نوسانی در محدوده 5Bar  الی 50Bar و دمای 90 درجه سانتی گراد

- حداکثر انعطاف پذیری

- حداکثر استحکام فیزیکی اتصالات در برابر گشتاور های پیچشی و خمشی

شیرآلات ساختمانی توپی تولیدی شرکت شیلان منطبق با مشخصات فنی و مقررات 2013 ، EN13828  و ISIRI16222 عرضه میگردد :

- حداکثر استحکام فیزیکی بدنه و دسته در برابر گشتاور های پیچشی و خمشی

- مقاومت به فشار هیدرواستاتیک در حالت باز و بسته : 16Bar

- مقاومت به فشار هیدرولیکی در حالت باز : 25Bar

- حداکثر دوام در فشار استاتیکی بین 2Bar  الی 4Bar و 2500 سیکل

https://ariya-co.com/category/%d8%b4%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86/

مهم است که در بازار باید مراقب محصولات تقلبی و بی کیفیت بود. محصولات تقلبی میتوانند خسارت و هزینه های جدی و شاید جبران ناپذیری  به یک پروژه ساختمانی تحمیل کند. در محصولات تقلبی متریال بکار رفته عمدتاً از مواد نامرغوب و با ضخامت یا استحکام پایین در برابر انواع تنش ها و گشتاور ها ساخته شده و امکان دارد به علت کارشدن آلیاژ یا الیاف نامرغوب با گذشت زمان باعث ایجاد خوردگی در قطعات شود. همچنین به کار بردن لاستیک های ناخالص در شلنگ ها ، که دارای سرب و آرسنیک میباشد میتواند به سرطان زا بودن ، سلامت انسان را بطور جدی به خطر بیاندازد.

لازم به ذکر است که تمامی محصولات شیلان و کیز ایران  به تفکیک دارای تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران میباشند که در صورت لزوم قابل ارائه به پروژه های صنعتی و ساختمانی است

شرکت آذران ؛ تولید کننده شیرآلات آذر در سال 1365 در شهر اصفهان آغاز به کار نمود. شرکت آذر با اتکا به سرمایه و دانش فنی مهندسین کشور و بدون استفاده از فناوری خارجی ، همچنین با در اختیار داشتن به روز ترین ماشین آلات که اغلب ساخت بخش ماشین سازی این مجموعه میباشد ؛ تبدیل به بزرگترین تولید کننده شیرآلات برنجی در منطقه تبدیل شده است.

یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین نوع محصولات آذر ؛ شیر گازی آذر میباشد. شیر گازی آذر را میتوان به عنوان پر فروش ترین و پر تیراژ ترین شیر گازی در صنعت تاسیسات کشور در نظر گرفت. با تکیه بر این پشتوانه قدرتمند و نیاز بازار ، شرکت آذران اقدام به تولید تنوع بیشتری از شیر گازی آذر نموده است ، با این اصل که با تغییر در برخی پارامترهای تولید و طراحی شیر (هم از نظر فنی و هم از نظر ظاهری) رضایت مشتریان را حفظ نماید.میباشد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها