یارانه جدید دولت به دهک های پایین درآمدی/ مشکل مبلغ واریزی برای خانه دار شدن حل شد؟

کد خبر: 1165944

رئیس نشست هم‌اندیشی نمایندگان برای اجرای سیاست‌های کلی نظام، گفت: در جلسه امروز موضوع ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای محرومان با حضور وزیر راه و روسای کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی، بررسی شد.

یارانه جدید دولت به دهک های پایین درآمدی/ مشکل مبلغ واریزی برای خانه دار شدن حل شد؟

حمیدرضا حاجی بابائی رئیس نشست هم‌اندیشی نمایندگان برای اجرای سیاست‌های کلی نظام  ، در تشریح جلسه امروز صبح این هم‌اندیشی گفت: در نشست امروز وزیر راه و شهرسازی و روسای کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی حضور داشتند و موضوع ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای محرومان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز وزارت راه و شهرسازی، کمیته امداد و سازمان بهزیستی گزارشی ارائه کردند، افزود: باید یک میلیون واحد مسکونی برای محرومان ساخته شود، که در مرحله نخست 500 هزار واحد در شرف انجام کار است.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: اشکال عمده در این حوزه موضوع واریز مبلغ ابتدایی برای ثبت نام مسکن است، عده‌ی زیادی از متقاضیان به دلیل این موضوع نمی‌توانند ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: مشکل فوق حل شده و دولت در حال همکاری ‌‌و هماهنگی برای رفع این مشکل است ما نیز جلسات را ادامه میدهیم تا بتوانیم به دولت کمک کنیم تا وزیر راه و شهرسازی با اقدامات خوبی که در حال انجام است تا یک میلیون مسکن برای محرومان و در نهایت 4 میلیون واحد مسکونی تولید شود.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:بانک ها باید برای تحقق این مهم به میدان بیایند.

منبع: تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها