برای خرید آپارتمان ۱۰ ساله در مرکز تهران چقدر پول لازمه؟

کد خبر: 1182060

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۰ ساله تهران خواهیم‌ پرداخت.

برای خرید آپارتمان ۱۰ ساله در مرکز تهران چقدر پول لازمه؟

آپارتمان‌های ۱۰ ساله‌ای که در مرکز تهران ساخته شده‌اند به دلیل اینکه افت قیمت خود را از لحاظ سن سازه تجربه کرده‌اند، مورد توجه‌ اکثر افراد برای خرید خانه یا سرمایه‌گذاری هستند. در این گزارش به بررسی واحد های ۱۰ ساله مرکز تهران پرداخته‌ایم تا شما را در خرید و یا سرمایه‌گذاری راهنمایی کنیم.

شما با سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان میتوانید واحدی ۱۰ ساله در محله بلوار کشاورز با متراژ ۸۱ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین با همین میزان سرمایه میتوانید واحدی ۸۴ متری در محله میدان‌ولیعصر با سنی معادل ۱۰ سال و ۱ اتاق خواب را خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۶۳ متری در محله فاطمی همراه با ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۱۰ سال در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحدی دیگر در همین محله با متراژ ۱۱۸ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته است قیمتی معادل ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۰ ساله در محله امیرآباد  با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب به بودجه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله سهروردی را دارید میتوانید واحدی ۸۲ متری با ۲ اتاق خواب و سنی حدود ۱۰ سال را با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحدی دیگر‌ با سنی معادل ۱۰ سال و متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب در محله سهروردی، قیمتی بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان دارد.

اقتصاد آنلاین

قیمت آپارتمان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها