وام فوری | وام فوری بدون ضامن | وام ازدواج |وام فوری بانک ملت | وام فوری با سفته

وام 1 میلیارد تومانی رئیسی بدون ضامن به همه | یارانه بگیران بشتابند + مبلغ اقساط و شرایط

کد خبر: 1187616

افرادی که مشتری بانک اقتصاد نوین هستند و تمایل دارند تا با پشتوانه سپرده خود، تسهیلات دریافت کنند و در عین حال از سود سپرده‌یشان هم بهره مند شوند، امکان درخواست وام 1 میلیارد تومانی «طرح کوشان» را دارند.

وام 1 میلیارد تومانی رئیسی بدون ضامن به همه | یارانه بگیران بشتابند + مبلغ اقساط و شرایط

وام / وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود

به گزارش رده، افرادی امکان درخواست وام 1 میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین را دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند. افراد برای این وام نیازی به معرفی ضامن ندارند و ضمانت اصلی برای آن‌ها مسدودی سپرده‌یشان است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط 36 ماه است که طول زمانی مسدودی سپرده هم به همین میزان می‌رسد. البته در طول انسداد سپرده به اصل پول حساب مشتریان سود تعلق می‌گیرد. سود این تسهیلات با توجه به نرخ سود دریافتی و دوره زمان بازپرداخت متفاوت بوده و بین 4 تا 18 درصد است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود 4 درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 29 میلیون و 523 هزار و 985 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات 62 میلیون و 863 هزار و 460 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 1 میلیارد و 61 میلیون و 786 هزار و 667 تومان خواهد بود.

دیگر وام های پرداختی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین یکی از مجموعه‌های بانکی خصوصی کشور است که طی شش ماهه ابتدایی امسال 262 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرد. این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 99 درصد بیشتر شده بود. این مجموعه همواره به مسائل اجتماعی توجه داشته و در راستای ایفای مسئولیت‌های خود در این بخش اقدامات زیادی صورت داده است. در همین راستا بانک اقتصاد نوین طی نیمه نخست سال جاری 84 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد پرداخته است./ کاما پرس

پرداخت بسته حمایتی جدید 350 میلیونی رئیسی به مردم

معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب تراکم تشویقی با کاربری غیرمسکونی، برای بافت‌های فرسوده خبر داد و گفت: افراد ساکن در محدوده‌های بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری می‌توانند حداقل ۳۵۰میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنند.

محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در بازدید از بافت‌های فرسوده شهر قاین با بیان اینکه بسته‌های حمایتی بسیار خوبی برای نوسازی واحد‌های فرسوده در نظر گرفته شده است گفت: در محدوده‌های مصوب بافت‌های فرسوده، شهرداری‌ها موظف هستند حداقل ۵۰ درصد در عوارض پروانه و تراکم ساخت تخفیف بدهند و انتظار می‌رود تا ۱۰۰ درصد تخفیف دهند.

آئینی افزود: تسهیلات بانکی نیز برای اینکار فراهم شده و افراد ساکن در محدوده‌های بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری می‌توانند حداقل ۳۵۰میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنند.

وی با اشاره به مصوبه تشویقی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور که اخیرا اعلام شده است گفت:مردم در صورت بازسازی مسکن‌های واقع در بافت فرسوده می‌توانند با شرایطی یک یا دو طبقه تراکم تشویقی با کاربری غیر مسکونی (تجاری، اداری و خدماتی) داشته باشند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت باز آفرینی شهری ایران همچنین از تسهیلات در حوزه توده گذاری خبر داد و تصریح‌کرد: تسهیلاتی در حوزه توده گذاری و پارکینگ دیده شده است که فضای مساعد برای سرمایه‌گذاری دارای توجیه اقتصادی لازم را فراهم می‌کند./فارس

ثبت‌نام وام آنلاین بانک آینده، فقط با سفته در لندو

طبق اعلام بانک آینده و لندو، امکان دریافت وام خرید کالای این بانک از طریق سایت لندو فراهم شده است.

این وام اولین وام تماما آنلاین در ایران است که بدون نیاز به چک و ضامن و فقط با سفته از طریق لندو (سامانه خرید اقساطی) ارائه می‌شود.

ثبت درخواست وام بانک آینده

تمام مراحل دریافت وام خرید کالای بانک آینده و لندو به‌صورت کاملا آنلاین و در کمتر از ۱۰ روز کاری انجام می‌شود. همچنین در سامانه لندو محدودیتی برای هیچ‌کدام از شهرها و روستاهای ایران وجود ندارد و شما می‌توانید از تمام نقاط ایران از این سامانه وام بگیرید. سقف این وام فوری ۲۰ میلیون تومان است و از آن می‌توان برای خرید انواع کالا و خدمات استفاده کرد.

مزایای وام فوری بانک آینده و لندو

لندو بزرگترین سامانه خرید اقساطی کالا از فروشگاه‌های آنلاین است که بیش از ۷ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات اعتباری دارد. دریافت وام فوری بانک آینده از این سامانه بسیار راحت است و مزایای زیادی دارد. مزایایی مثل:

نحوه دریافت وام خرید کالای بانک آینده

همان‌طور که گفته شد، در تمام مراحل دریافت وام خرید کالای بانک آینده و لندو، نیاز به هیچ‌گونه مراجعه حضوری نیست. برای دریافت این وام فقط کافی است ثبت‌نام خود را از طریق سایت لندو انجام دهید و بقیه مراحل را هم طبق آموزش‌های ارائه‌شده در این سایت، به‌صورت آنلاین طی کنید.

بعد از طی مراحل لازم و تأیید درخواست شما توسط لندو و بانک آینده، این وام به‌شکل شارژ کیف پول یا یک کد تخفیف صددرصدی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا با آن خرید اقساطی خود را تکمیل کنید.

لازم به ذکر است که لندو در حال حاضر با بیش از هزار فروشگاه آنلاین همکاری می‌کند که این فروشگاه‌ها، کالاها و خدمات متنوعی از جمله لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، بلیط سفر، بیمه و … را ارائه می‌دهند.

پس همین حالا از طریق لینک زیر، درخواست وام خود را در سایت لندو ثبت کنید.

وام 50 میلیونی بانک سپه بدون ضامن به همه

به گزارش کاماپرس، افراد به منظور دریافت وام 50 میلیونی بانک سپه باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که حداقل دو ماه از زمان خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. این وام به ضامن رسمی احتیاج دارد. سود تسهیلات مذکور 18 درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده است. لازم به ذکر است که تسهیلات مذکور فقط در شعب افتتاح کننده حساب پرداخت می‌شود.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 1 میلیون و 807 هزار و 620 تومان است. کل سود تسهیلات 15 میلیون و 74 هزار و 312 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 64 میلیون و 981 هزار تومان خواهد بود.

دیگر وام های پرداختی بانک سپه

بانک سپه تا مهرماه سال جاری بالغ بر 74 هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های مختلف به مشتریان واجد شرایط پرداخت. این میزان تسهیلات به منظور اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی به مشتریان واجد شرایط پرداخت شده است. این میزان تسهیلات به منظور اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی به مشتریان واجد شرایط پرداخت شده است. بخش عمده این تسهیلات پرداختی به وام‌های بدون ضامن، ازدواج و فرزندآوری مربوط می‌شد.

این مجموعه در آخرین اقدام خود برای پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای مختلف، تفاهم نامه همکاری با صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک امضا کرد. این بانک بالغ بر 50 میلیون مشتری دارد که بخش بزرگی از آن را صنایع کوچک تشکیل داده‌اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها