زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی لاماری ایما / برندگان چقدر سود می کنند؟

کد خبر: 1188940

شرکت آرین پارس موتور طرح فروش فوق‌العاده لاماری ایما را به صورت قرعه‌کشی برگزار کرد. اما این قرعه‌کشی در چه زمانی برگزار می‌شود؟

زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی لاماری ایما / برندگان چقدر سود می کنند؟

شرکت آرین پارس موتور طرح فروش فوق‌العاده لاماری ایما را به صورت قرعه‌کشی برگزار کرد.

فرآیند ثبت‌نام این خودرو از تاریخ ۱۰ صبح روز شنبه ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ تا پایان روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ادامه داشت. قرعه‌کشی این طرح فروش فوق‌العاده نیز در تاریخ ۸ آذر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

گفتنی است ۱۷۴ دستگاه لاماری ایما با قیمت یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه شد. این خودرو با پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود./ تجارت نیوز

فروش کراس اوور لاکچری بدون قرعه کشی

مدل ۱۴۰۱ کراس اوور لاماری ایما در درآخرین طرح فروش شرکت آرین پارس موتور به قیمت یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان به فروش رسید و بر این اساس، شرکت آرین موتور در نظر دارد تا در روز سه شنبه مورخ ۲۴ آبان ۱۴۰۱ دومین مرحله عرضه این خودرو را در بورس اجرا نماید.

به نقل از بیدار بورس، لازم‌ به ذکر است در دور قبلی عرضه در بورس کالا که ابتدای آبان ماه برگزار گردید، تعداد ۲۰۰ دستگاه کراس اوور لاماری ایما در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه گردید که با استقبال خریداران محترم همراه بود.

در برنامه جدید عرضه این خودرو در بورس، همچنان هر کد ملی تنها مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ فوق و برای یک دستگاه خودرو میباشد و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به نام شخص خریدار انجام خواهد شد.

خریداران محترم ملزم به ایجاد و تکمیل پرونده شخصی و واریز وجه هزینه‌های ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها برای بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری میباشند که باید همزمان با تسویه اصل مبلغ واریز نمایند.

لازم به یاداوری است که تمامی هزینه‌های خرید خودرو لاماری ایما از بورس کالا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی “شخصی خریدار” انجام و به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

تجارت نیوز

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها