اعلام برندگان خوش شانس لاماری ایما / با سود شگفت انگیز این خودرو یک پژو پارس بخرید! + قیمت

کد خبر: 1189001

قرعه کشی طرح فروش فوق العاده کراس اوور لاماری ایما توسط شرکت آرین پارس موتور امروز ۷ آذرماه با حضور نماینده دادستان ، بازرس وزارت صمت و مسئولان ارشد این شرکت برگزار و از مجموع ۱۷۱.۲۸۴ شرکت کننده، ۴۵۰ برنده مشخص شدند.

اعلام برندگان خوش شانس لاماری ایما / با سود شگفت انگیز این خودرو یک پژو پارس بخرید! + قیمت

به گزارش ایران جیب، آرین پارس موتور در این طرح و بر اساس قوانین ۴۰ درصد ظرفیت را به ثبت نام کنندگان عادی، ۵۰ درصد را به شرکت کنندگان طرح جوانی جمعیت و ۱۰درصد را به طرح نوسازی خودروهای فرسوده اختصاص داده بود.

نتایج این قرعه کشی از ساعت ۱۴ فردا هشتم آذرماه اعلام خواهد شد و برندگان سه روز کاری برای تکمیل وجه فرصت خواهند داشت. برندگان در صورت عدم تکمیل وجه با ظرفیت رزرو جایگزین خواهند شد.

شرکت آرین پارس موتور در مرحله بعدی در نظر دارد تا برای دومین بار لاماری ایما را در تاریخ نهم آذرماه در بورس کالا عرضه کند. ۱۷۴ دستگاه لاماری ایما شامل ۶۸ دستگاه مشکی، ۶۸ دستگاه سفید و ۳۸ دستگاه خاکستری در این طرح عرضه خواهد شد. لاماری ایما این روزها حدود ۱.۶۰۰ میلیارد تومان در بازار قیمت می خورد. این در حالی است که قیمت عرضه این خودرو در طرح فروش فوق العاده با قرعه کشی ۱.۰۹۴ میلیارد تومان بوده است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها