سورپرایز متقاضیان وام | پرداخت وام بلاعوض ۱۰۰ میلیون برای این دهک ها

کد خبر: 1190202

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از ساخت یکهزار و ۴۰۰ واحد مسکن برای معلولان در کشور خبرداد.

سورپرایز متقاضیان وام | پرداخت وام بلاعوض ۱۰۰ میلیون برای این دهک ها

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از ساخت یکهزار و ۴۰۰ واحد مسکن برای معلولان در کشور خبرداد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، پرویز فتاح صبح امروز در دیدار با استاندار آذربایجان‌غربی، با اشاره به اقدامات اخیر این بنیاد در آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: یک هزار و 400 واحد مسکن معلولین با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد مسکن در 2 سال آینده ساخته شده و وام های 100 میلیونی بلاعوض به جامعه هدف معلولین اعطا می‌شود.

وی از انتخاب شهرستان‌های تکاب و سردشت به عنوان منطقه ویژه آبادانی و پیشرفت در راستای طرح محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان خبر داد و افزود: این بنیاد به ساخت کلاس درس در مناطق محروم آذربایجان‌غربی طبق سهمیه وزارت آموزش و پرورش و نظر مدیریت استان اقدام کرده است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، با اشاره به کمک 18 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به آزادی زندانیان نیازمند جرائم مالی و غیرعمد آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: این بنیاد در تامین 20 میلیارد تومان برای مرکز خیرساز دیالیز در ارومیه و ساخت مرکز دیالیز سلماس مشارکت داشته است.

وی به واگذاری 1400 فقره عرصه املاک در شاهین دژ به مردم نیز اشاره کرد و گفت: تامین لوله مجتمع آبرسانی در منطقه انزل و نازلو به ارزش 30 میلیارد تومان، توزیع 17 میلیارد تومان بسته‌های معیشتی برای نیازمندان و اختصاص 5 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کمیته امداد و بهزیستی آذربایجان‌غربی را از دیگر اقدامات این بنیاد اعلام کرد.

فتاح در پایان از سرمایه گذاری 380 میلیارد تومانی برای توسعه کارخانه پاکدیس ارومیه جهت افزایش ظرفیت این واحد تولیدی خبر داده و یادآور شد: بنیاد مستضعفان برای جبران خسارت زلزله اخیر خوی نیز 10 هزار تن سیمان و 12 هزار تن میلگرد رایگان متعهد شده و در تهیه لوازم خانگی برای زلزله زدگان مساعدت خواهد کرد.

در این دیدار، استاندار آذربایجان‌غربی نیز در سخنانی با اشاره به برگزاری طرح شنبه‌های محرومیت زدایی در این استان، افزود: با توجه به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به محرومیت زدایی، گام های بلندی در آذربایجان غربی در این راستا برداشته شده است.

محمدصادق معتمدیان، به سفر اخیر وزیر کشور به آذربایجان غربی نیز اشاره کرده و یادآور شد: در راستای زدودن محرومیت از چهره مناطق کم برخوردار شهر ارومیه، در این سفر طرح هایی چون افتتاح دو مدرسه و آبرسانی به منطقه محروم و کم برخوردار کوس سالار به بهره برداری رسید./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها