برای خرید آپارتمان نوساز در مرکز تهران چقدر هزینه کنیم؟

کد خبر: 1192724

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های نوساز مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

 برای خرید آپارتمان نوساز در مرکز تهران چقدر هزینه کنیم؟

مرکز تهران یکی از مناطقی است که دسترسی خوبی به امکانات‌رفاهی از جمله مترو، خط BRT، مراکز خرید متنوع، بیمارستان و... را دارد و جزو مناطق مورد توجه برای خریداران خانه در پایتخت است. به همین خاطر این گزارش را به بررسی قیمت خانه‌های نوساز  در مناطق مرکزی تهران پرداخته‌ایم.

اگر قصد خرید آپارتمانی نوساز در محل میدان‌ولیعصر دارید، میتوانید واحدی ۸۳ متری با ۱ اتاق خواب را با بودجه‌ای بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در میدان‌انقلاب با متراژ ۳۰۰ متر و ۴ اتاق خواب، با توجه به نوساز بودن این واحد، قیمتی بالغ‌بر ۱۶ میلیارد تومان دارد.

واحد آپارتمانی ۱۴۱ متری در محله فاطمی با ۳ اتاق خواب، با توجه به نوساز بودن این واحد، در روز های گذشته معادل ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحد نوساز دیگری در همین محله با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محدوده بلوار کشاورز را دارید، میتوانید با سرمایه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، واحدی نوساز با متراژ ۱۱۵ متر و ۳ اتاق خواب را خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۳ خوابه در محله سهروردی با متراژ ۱۸۵ متر با توجه به نوساز بودن این واحد، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۱۷ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۱۳۸ متری در محله امیرآباد با توجه به نوساز بودن این واحد و داشتن ۳ اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۱۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان دارد.

همچنین ارزش واحد آپارتمانی نوساز در محله یوسف‌آباد با متراژ ۱۴۵ متر و ۳ اتاق خواب، مبلغی بالغ‌بر ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است./ اقتصاد آنلاین

قیمت  آپارتمان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها