فروش فوق العاده ایران خودرو اقساطی | فروش 2 سوگولی ایران خودرو نصف قیمت بازار

کد خبر: 1192851

 گروه صنعتی ایران‌خودرو از روز (شنبه ۲۶ آذر ماه) طرح فروش فوق‌العاده دو محصول خود را آغاز کرده است.

فروش فوق العاده ایران خودرو اقساطی | فروش 2 سوگولی ایران خودرو نصف قیمت بازار

 گروه صنعتی ایران‌خودرو از روز (شنبه ۲۶ آذر ماه) طرح فروش فوق‌العاده دو محصول خود را تنها ویژه مادران (طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) و دارندگان خودرو‌های فرسوده (طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده) به مدت سه روز اجرا کرده و قرعه‌کشی آخرین روز از ماه جاری انجام خواهد شد.

پس از گذشت تقریباً سه هفته از اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو که چهارمین دوره عرضه توسط خود ایران‌خودرو پس از اتمام عمر سامانه تخصیص یکپارچه خودرو‌ها بود، حال این گروه خودروسازی طرح فروش فوق‌العاده دو محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز و پارس ELX با موتور XU ۷ p به روش قرعه‌کشی را به اجرا در آورده است.

این دو محصول ایران‌خودرو در این مرحله از فروش در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (یازدهمین طرح ویژه مادران) و طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده (ششمین طرح ویژه دارندگان خودرو‌های فرسوده) عرضه می‌شود؛ ایران‌خودرو در این مرحله از فروش سهمی برای متقاضیان عادی در نظر نگرفته است.

متقاضیان از ساعت ۱۰ صبح روز (شنبه ۲۶ آذر ماه) به مدت سه روز (تا پایان روز دوشنبه ۲۸ آذر ماه) فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

قیمت خودرو‌ها برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت قطعی است و برای متقاضیان طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده طبق اعلام ایران‌خودرو "بر اساس قیمت اعلامی توسط این گروه صنعتی که بصورت ماهانه بر روی سایت ایران‌خودرو اعلام می‌شود و تعیین قیمت خودروی جایگزین در زمان واریز وجه مشتری و پس از اسقاط خودروی فرسوده و مجاز شدن مشتری برای ثبت‌نام خواهد بود". موعد تحویل خودرو‌ها سه ماهه از زمان واریز وجه توسط منتخبان خواهد بود.

مراسم قرعه‌کشی پس از پایان مهلت ثبت‌نام، در روز چهارشنبه هفته جاری (۳۰ آذر ماه) در حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد و مراسم از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش می‌شود.

ایران خودرو مادران

ایران خودرو فرسوده

در شرایط ثبت‌نام برای متقاضیان طرح ویژه مادران، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی و شماره تلفن همراه به‌نام فرد متقاضی ذکر شده است و تاکید شده است که دارا بودن گواهینامه در طرح ویژه مادران الزامی نیست و حتی برای مادران زیر ۱۸ سال (البته دارای دو فرزند و بیشتر) امکان‌پذیر است.

شرایط ثبت‌نام در طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده نیز به اختصاص یک دستگاه به هر کدملی و شماره تلفن به نام متقاضی محدود است.

منبع: شهرآرانیوز

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها