با ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پژو 207 بخرید | سورپرایز زمستانی ایران خودرو برای هفته آینده

کد خبر: 1194732

هفته آینده قرار است تا ایران خودرو 4 هزار دستگاه پژو 207 در بورس کالا عرضه کند. همچنین عرضه محصولات شاسی بلند بار دیگر در دستورکار بورس کالا قرار می گیرد. آرین پارس موتوری ها به دنبال این هستند تا 251 دستگاه لاماری ایما را با رنگ مشکی و 251 دستگاه دیگر از مجموع عرضه شده از این خودرو را با رنگ سفید بفروش برسانند.

با ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پژو 207 بخرید | سورپرایز زمستانی ایران خودرو برای هفته آینده

هفته آینده قرار است تا ایران خودرو 4 هزار دستگاه پژو 207 در بورس کالا عرضه کند.

گروه صنعتی ایران خودرو قرار است یکشنبه هفته آینده 11 دی در مجموع 4500 دستگاه خودرو را در بورس کالا عرضه کند؛ از این تعداد 4000 دستگاه پژو 207 دستی و 500 دستگاه هایما S8 است که این محصول برای نخستین بار روی تابلو معاملات می رود.

قیمت پایه پژو ۲۰۷ از سوی این خودروساز ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت پایه هایما S۸ معادل ۹۳۴ میلیون تومان اعلام شده است.

این خودروها ۲۵ فروردین سال آینده تحویل خریداران خواهد شد.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید پژو ۲۰۷ صد درصد و هایما S۸ پنجاه درصد اعلام شده است.

در مشخصات عرضه این دو خودرو آمده است: هر کد ملی (خریداران حقیقی) صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو بوده و خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشند. همچنین اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه در بورس کالا (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس (esale.ikco.ir) اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود و علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های جانبی اقدام کنند.

هزینه های جانبی در خودرو پژو ۲۰۷ شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴ میلیون ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی است که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

این هزینه در هایما S۸ نیز شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴ میلیون ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان به علاوه ۱۲ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی است که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

مکان تحویل پژو ۲۰۷ انبار کارخانه تهران و هایما S۸ انبار کارخانه خراسان رضوی است./تجارت نیوز

خرید خودرو ارزانتر از بازار / سود باورنکردنی خریداران این شاسی بلند

عرضه محصولات شاسی بلند بار دیگر در دستورکار بورس کالا قرار می گیرد. آرین پارس موتوری ها به دنبال این هستند تا 251 دستگاه لاماری ایما را با رنگ مشکی و 251 دستگاه دیگر از مجموع عرضه شده از این خودرو را با رنگ سفید بفروش برسانند.

 آرین پارس موتور با لاماری ایما در جاده بورس کالا آفتابی شد. این خودروساز بخش خصوصی که در حال حاضر تنها این محصول شاسی بلند را در خطوط تولید خود می بیند، قرار است 502 دستگاه از این خودرو را 12 دی ماه امسال روی تابلوی بورس کالا ببرد.

قیمت پایه برآورد شده برای این خودروی شاسی بلند از سوی مدیران ارشد بورس کالا حدود 980 میلیون تومان اعلام شده است.

پیش پرداخت برای حضور در این طرح فروش لاماری ایما 50 درصد قیمت پایه اعلامی، در نظر گرفته شده است. بنابراین متقاضیان خرید این خودروی شاسی بلند باید برای شرکت در این مناقصه خرید خودرو حدود 490 میلیون تومان را در حساب های وکالتی خود ذخیره کنند.

البته علاوه بر قیمت پایه که در نهایت بعد از مشخص شدن تعداد متقاضیان و اعمال مکانیزم عرضه و تقاضا نهایی خواهد شد مشتریان باید هزینه های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها در مجموع به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۲۲۶ تومان شامل بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری را پرداخت کنند. در اطلاعیه فروش این خودرو تاکید شده کلیه هزینه های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی به نام خریدار به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وبسایت و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

قیمت این خودرو در بازار بیش از یک میلیارد و 950 میلیون تومان از سوی فروشندگان اعلام شده است اما با توجه به تجربیات گذشته به نظر می رسد قیمت این خودروی شاسی بلند در بورس کالا در نهایت زیر قیمت بازاری آن تعیین شود. بنابراین خریداران این خودرو باید منتظر واریز سود به حساب خود باشند. اما میزان این سود بعد از نهایی شدن قیمت خرید مشخص خواهد شد. / اکوایران

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها