بذرپاش: مصمم به تحقق وعده مسکن هستیم

کد خبر: 1198387

بذرپاش: ساخت مسکن را در بالاترین سطح ‌دنبال می‌کنیم/ مصمم به تحقق وعده دولت هستیم ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴ اخبار استانها اخبار یزد بذرپاش: ساخت مسکن را در بالاترین سطح ‌دنبال می‌کنیم/ مصمم به تحقق وعده دولت هستیم وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه موضوع ساخت مسکن را در بالاترین سطح وزارت دنبال می‌کنیم گفت: زمین مورد نیاز مسکن در یزد تامین و تحویل شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهرداد بذرپاش بعد از ظهر امروز در آیین ساخت بیش از 23 هزار واحد مسکونی در شهرستان مهریز اظهار داشت: در حال حاضر پیگیری موضوع ساخت مسکن را در بالاترین سطح وزارت قرار داده‌ایم. وی با بیان اینکه مصمم به ساخت مسکن طبق وعده دولت هستیم گفت: هزار و 100 هکتار زمین در استان یزد آماده و برای ساخت واحدهای مسکونی تحویل شده است. وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین زمین نهضت ملی مسکن در یزد وجود ندارد گفت: با توجه به آغاز عملیات اجرایی این منازل، نهضت ساخت و ساز از سال آینده در استان یزد شتاب بالایی می‌گیرد. وی خاطرنشان کرد: مشکل تامین زمین در استان یزد نسبت به سایر استان‌ها کمتر است و بر این اساس تمرکز بر ساخت و ساز در این استان بر اجرای طرح به صورت ویلایی قرار گرفته است. بذرپاش با تاکید بر اینکه این طرح می‌تواند مشکل مسکن را تا حد بسیار زیاد برطرف کند اظهار امیدواری کرد که تعداد بالایی مسکن در سال آینده در استان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه موضوع ساخت مسکن را در بالاترین سطح وزارت دنبال می‌کنیم گفت: زمین مورد نیاز مسکن در یزد تامین و تحویل شد.یزد تحویل متقاضیان و مشارکت کنندگان در این طرح شود.

بذرپاش: مصمم به تحقق وعده مسکن هستیم

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه موضوع ساخت مسکن را در بالاترین سطح وزارت دنبال می‌کنیم گفت: زمین مورد نیاز مسکن در یزد تامین و تحویل شد.

مهرداد بذرپاش بعد از ظهر امروز در آیین ساخت بیش از 23 هزار واحد مسکونی در شهرستان مهریز اظهار داشت: در حال حاضر پیگیری موضوع ساخت مسکن را در بالاترین سطح وزارت قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه مصمم به ساخت مسکن طبق وعده دولت هستیم گفت: هزار و 100 هکتار زمین در استان یزد آماده و برای ساخت واحدهای مسکونی تحویل شده است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین زمین نهضت ملی مسکن در یزد وجود ندارد گفت: با توجه به آغاز عملیات اجرایی این منازل، نهضت ساخت و ساز از سال آینده در استان یزد شتاب بالایی می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مشکل تامین زمین در استان یزد نسبت به سایر استان‌ها کمتر است و بر این اساس تمرکز بر ساخت و ساز در این استان بر اجرای طرح به صورت ویلایی قرار گرفته است.

بذرپاش با تاکید بر اینکه این طرح می‌تواند مشکل مسکن را تا حد بسیار زیاد برطرف کند اظهار امیدواری کرد که تعداد بالایی مسکن در سال آینده در استان یزد تحویل متقاضیان و مشارکت کنندگان در این طرح شود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها