ربع سکه در بورس چند معامله شد؟ | از بورس سکه بخریم؟

کد خبر: 1199374

ربع سکه در سومین روز پس از عرضه در بازار سرمایه با قیمت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز نخست ۳۰۰ هزار تومان گران‌تر بود.

ربع سکه در بورس چند معامله شد؟ |  از بورس سکه بخریم؟

ربع سکه در سومین روز پس از عرضه در بازار سرمایه با قیمت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز نخست ۳۰۰ هزار تومان گران‌تر بود.

به گزارش ایسنا، از روز شنبه برای نخستین مرتبه ۵۰۰ هزار قطعه ربع سکه توسط بانک مرکزی در بورس عرضه شد و این عرضه تا شنبه هفته آینده ادامه دارد. بر این اساس در روز شنبه ربع سکه در بورس با قیمت  هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عرضه شد و در طی معاملات ۲۸۰۰ سکه به فروش رفت.

بازار سرمایه به دلیل صرفه‌جوئی در مصرف گاز در روز یکشنبه تعطیل بود و دومین روز عرضه سکه در بورس به دوشنبه افتاد. طبق آمار در روز شنبه و دوشنبه جمعا ۲۸۰۰ عدد ربع سکه به فروش رفت و ادامه معاملات به امروز موکول شد. طی معاملات امروز ۲۳۰۶ عدد ربع سکه با قیمت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رفت. ۵۹۸۹ نفر در معاملات امروز شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، همه اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی مجاز به انجام معاملات بوده و متقاضیان خرید ربع سکه باید توجه داشته باشند که نماد مذکور دارای معاملات ثانویه نیست. دوره پیش‌ گشایش از ساعت ۹ شروع شده و ساعت ۱۳ خاتمه می‌یابد و راس ساعت ۱۳ حراج تک قیمتی برگزار می‌شود.

 ربع سکه بورسی ارزان شد

در سومین روز فروش ربع سکه در بورس، قیمت این قطع سکه نسبت به عرضه های قبلی با کاهش همراه شد درحالی که ربع سکه در بازار گران شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز ربع سکه بورسی 7.050 میلیون تومان (هفت میلیون و پنجاه هزار تومان) به فروش رسید. قیمت ربع سکه در صرافی ها 8 تا 8.4 میلیون تومان درج شده است.

در سومین روز‌ از فروش ربع سکه در بورس 5 هزار و 989 قطعه ربع سکه با قیمت 7 میلیون و 50 هزار تومان فروخته شد؛ دیروز ربع سکه در بورس 7 میلیون و 90 هزار تومان معامله شد، در روز نخست عرضه نیز قیمت ربع سکه 7 میلیون و 200 هزار تومان بود.

ربع سکه بورسی ارزان شد؛ بازار گران در سومین روز فروش ربع سکه در بورس، قیمت این قطع سکه نسبت به عرضه های قبلی با کاهش همراه شد درحالی که ربع سکه در بازار گران شده است. امروز ربع سکه بورسی با قیمت 7 میلیون و 50 هزار تومان به فروش رسید قیمت ربع سکه در صرافی ها 8 تا 8.4 میلیون تومان درج شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها