وام فوری | وام فوری بدون ضامن | وام ازدواج |وام فوری بانک ملت | وام فوری با سفته

وام 500 میلیونی ویژه رئیسی بمناسب 22 بهمن | فرصت گرفتن یک وام خوب را از دست ندهید + مبلغ اقساط

کد خبر: 1201032

بانک رسالت به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به پرداخت وام بدون سود به متقاضیان موتور سیکلت برقی کرده است. متقاضیان خرید این موتورسیکلت‌ها باید به سامانه ام بازار مراجعه کنند.

وام 500 میلیونی ویژه رئیسی بمناسب 22 بهمن | فرصت گرفتن یک وام خوب را از دست ندهید + مبلغ اقساط

وام / وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود

بانک رسالت به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به پرداخت وام بدون سود به متقاضیان موتور سیکلت برقی کرده است. متقاضیان خرید این موتورسیکلت‌ها باید به سامانه ام بازار مراجعه کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، این موتورسیکلت‌ها مختص مردم شهر تهران است و افراد به منظور خریداری آن امکان درخواست وام بدون سود بانک رسالت را دارند. رونمایی از این موتورهای برقی روز دوم بهمن ماه سال 1401 اتفاق افتاد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، حمید حیدری، دبیر خودرو و تجهیزات، در مراسم رونمایی از موتور سیکلت‌های برقی شرکت ملی پست حضور داشت.

حیدری در این مراسم اعلام کرد که اکنون برنامه چهار ساله شهرداری تهران برای برقی کردن 300 هزار موتورسیکلت، برای کاهش آلایندگی زیست محیطی، با همکاری شرکت ملی پست، وزارت ارتباطات و سازمان محیط زیست کلید خورده است. به گفته این مقام مسئول، بانک قرض الحسنه رسالت با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، در تامین مالی بخشی از این طرح نقش دارد.

بانک رسالت چه وام بدون سود دیگری می پردازد؟

بانک رسالت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تسهیلات بدون سود دیگری را به گروه‌های مختلف شغلی جامعه اعطا کرده است. به گفته محمدحسین حسین‌زاده، مدیرعامل بانک رسالت، حمایت از مشاغل خرد از اهداف این بانک است و سال گذشته حدود نیمی از وام‌های پرداختی این مجموعه در حوزه اشتغال خرد به کار گرفته شد.

در حال حاضر نیز این مجموعه به مشاغل خرد تسهیلات بدون سود پرداخت می‌‌کند. هم اکنون خیلی از تعاونی‌ها به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه را از این مجموعه دارند. علاوه بر این نوع تسهیلات، بانک رسالت براساس دستورالعمل‌های بانک مرکزی، وام‌های تکلیفی اعم از ازدواج، فرزند آوری و …، نیز به متقاضیان واجد شرایط می‌پردازد./کاما پرس

شرایط دریافت وام 500 میلیون تومانی + مبلغ اقساط

افرادی که مشتری بانک ملت بوده و مایل به دریافت وام 500 میلیون تومانی طرح «شایان» این مجموعه هستند باید در یکی از شعب آن سپرده خاصی داشته باشند.

به نقل از رده، متقاضیان وام 500 میلیون تومانی بانک ملت برای درخواست این تسهیلات باید نسبت به افتتاح سپرده کوتاه مدت عادی اقدام کنند. البته صرف افتتاح سپرده کافی نبوده و باید حداقل یک ماه از خواب آن گذشته باشد. سود این تسهیلات برحسب ضریب برابری و مدت ماندگاری سپرده تعیین می‌شود، اما حداکثر این سود 18 درصد اعلام شده است. مدت زمان بازپرداخت این وام به 60 ماه می‌رسد. مشتریان متقاضی این وام باید ضامن رسمی داشته باشند و اعتبار شغلی آن‌ها نیز به عنوان ضمانت پذیرفته می‌شود.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 12 میلیون و 696 هزار و 714 تومان است. کل سود تسهیلات 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان خواهد بود.

درباره بانک ملت و برخی از دستاوردهای آن بدانید

بانک ملت از آذرماه سال 1358 تاکنون به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد. امکان افتتاح انواع سپرده، تسهیلات و تعهدات ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی و تسهیلات ارزی از جمله خدمات بانک ملت محسوب می‌شوند.

این بانک طی سال‌های فعالیت خود توانسته تندیس زرین برند محبوب در حوزه خدمات الکترونیکی 1394، برند محبوب در حوزه خدمات بانکی 94، جایزه محبوب‌ترین بانک ایران در سال 1395، عنوان سومین شرکت برتر ایران در رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران 95، تندیس زرین بانک محبوب ایران به انتخاب مشتری سال 1396 و … را به دست آورد./کاماپرس

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها