خبر معاون وزیر نفت از فعال بودن همه نیروگاه‌ها در زمستان سرد

کد خبر: 1201156

معاون وزیر نفت گفت: همکاران در مدیریت بحران با هماهنگی با شرکت ملی گاز و دیسپچینگ وزارت نیرو توانستند روزانه وضعیت سوخت در نیروگاه‌ها را رصد کنند و خوشبختانه همه نیروگاه‌ها در این برهه حساس توانستند به فعالیت خود ادامه دهند.

خبر معاون وزیر نفت از فعال بودن همه نیروگاه‌ها در زمستان سرد

جلیل سالاری، مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در جلسه مدیریت بحران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی که با حضور امام جمعه موقت تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش مسئولان و کارکنان در حوزه‌های مختلف تامین و توزیع سوخت گفت: از ابتدای امسال جلسات مستمری با همه مجموعه، شرکت‌های تابعه، وزارت نیرو، برق حرارتی و دستگاه‌های نظارتی برای تدوین سیاست‌ها در جهت تأمین پایدار سوخت و تأمین سوخت جایگزین در نیروگاه‌های کشور برگزار شده است.

وی افزود: همکاران در مدیریت بحران با هماهنگی با شرکت ملی گاز و دیسپچینگ وزارت نیرو توانستند روزانه وضعیت سوخت در نیروگاه‌ها را رصد کنند و خوشبختانه همه نیروگاه‌ها در این برهه حساس توانستند به فعالیت خود ادامه دهند.

معاون وزیر نفت در بخشی از سخنان خود به اقدامات و افزایش زیرساخت‌های انجام شده در حوزه تأمین و توزیع سوخت اشاره کرد و گفت: زیرساخت‌هائی در زمینه تسهیل و تسریع در تامین و توزیع سوخت در کشور انجام شده که تقویت ناوگان حمل و نقل و افزایش زیر ساخت ناوگان ریلی بخشی از اقدامات در این زمینه است.

 سالاری افزایش کرایه حمل و نقل رانندگان ناوگان حمل و نقل سوخت و هماهنگی با راه آهن و تقویت ناوگان ریلی در جهت انتقال سوخت از جنوب کشور به مناطق یزد، شاهرود، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی را از دیگر از اقدامات برشمرد و گفت: برای اولین بار مسیر ریلی فرآورده وارد سیستان شد، ضمن اینکه بخشی از سوخت مناطق شاهرود، خراسان رضوی و یزد نیز با مخزندار ریلی تأمین شد.

وی به قطب تولید در بندرعباس و آبادان اشاره کرد و گفت: روزانه حدود 90 میلیون لیتر فرآورده به شمال  کشور و نقاط دیگر انتقال می یابد.

مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: یک ظرفیت 30 تا 35 میلیون لیتری در مسیر حمل و نقل جاده‌ای به موازات آن انجام دادیم و روزانه حدود یک هزار و 700 جابه جائی فرآورده توسط نفتکش به سمت شمال وشمال شرق کشور داشتیم.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها