برای نوروز از اینجا خودرو ارزان بخرید | با 256 میلیون تومان خودروی لوکس را بخرید

کد خبر: 1204244

در جدیدترین عرضه بورسی خودرو تارا با گیربکس دستی با قیمت پایه 256 میلیون و 500 هزار تومان روی تابلوی بورس کالا حاضر می شود.

برای نوروز از اینجا خودرو ارزان بخرید |  با 256 میلیون تومان خودروی لوکس را بخرید

در جدیدترین عرضه بورسی خودرو تارا با گیربکس دستی با قیمت پایه 256 میلیون و 500 هزار تومان روی تابلوی بورس کالا حاضر می شود.

ایران خودرویی ها در جدیدترین عرضه بورسی خود تارا با گیربکس دستی را آماده کرده اند. قرار است این محصول ایران خودرو با قیمت پایه 256 میلیون و 500 هزار تومان روی تابلوی بورس کالا حاضر شود. بنابراین متقاضیان این شانس را دارند که با مبلغ پایه شانس خود را برای خرید خودرو بیازمایند. از آنجایی که وزارت صمت به خودروسازان بزرگ نکلیف کرده که هر دستگاه محصول عرضه شده از مسیر بورس کالا را به تعداد حداقل دو هزار دستگاه در دسترس متقاضیان قرار دهند، ایران خودرو نیز برای فروش بورسی تارا کف تیراژ عرضه را در نظر گرفته است.

مدیران فروش ایران خودرو تارا را تنها با رنگ سفید رهسپار بورس کالا خواهند کرد. این طرح فروش 25 بهمن ماه برگزار می شود و متقاضیان تنها تا ساعت 17 روز 24 بهمن ماه 1401 فرصت دارند از طریق گارگزاری های بورسی نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند. البته مبلغ حدود 256 میلیون تومان قیمت پایه است و به احتمال زیاد این رقم با توجه به رقابت میان متقاضیان افزایش خواهد یافت. فراموش نکنیم مالیات و عوارض نیز به قیمت پایه نهایی این خودرو اضافه می شود.

متقاضیانی که قصد خرید این خودرو را دارند باید مبلغ یاد شده را به عنوان پیش پرداخت در حساب های وکالتی خود ذخیره کنند. این پنجمین فروش بورسی تارا است و در چهارمین فروش بورسی تارا که 18 دی ماه سال جاری برگزار شد متقاضیان توانستند این خودرو را با قیمت پایه نهایی 350 میلیون تومان خریداری کنند. البته باید برای مشخص کردن قیمت نهایی تارا در چهارمین عرضه بورسی 13 درصد مالیات و همچنین چهارمیلیون و 371 هزار تومان هزینه بیمه را به آن اضافه کنید. متقاضیانی می توانند در این طرح فروش شرکت کنند که نخ تنها اکنون از بورس کالا خودرو نخریده اند که از سال 98 تا کنون نیز خودرویی از شرکت های خودروساز دریافت نکرده باشند.   /اکو ایران

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها