شکایت کاربران از کندی پیام‌رسان ایتا / دلیل اختلال در ایتا چیست؟

کد خبر: 1204528

در ماه‌های اخیر بسیاری از کاربران به علت اختلال در پیام‌رسان داخلی ایتا از کندی این پیام‌رسان داخلی در برخی از ساعت‌های شبانه‌روز گلایه داشتند.

شکایت کاربران از کندی پیام‌رسان ایتا / دلیل اختلال در ایتا چیست؟

پیام رسان ایتا محصول شرکت (اندیشه یاوران تمدن امروز) است که در سال 1396 شروع به فعالیت کرد. این پیام رسان با بیش از چندین میلیون کاربر در ایران، یکی از پیام‌رسان های محبوب ایرانی می‌باشد.

در چندروز اخیر کاربران این پیام‌رسان داخلی گلایه بسیاری را درباره اختلالات بوجود آمده در این پیام‌رسان داشتند که در همین راستا «محسن غفاری»، مدیرعامل ایتا با اشاره به این که اختلال‌ها به دو دسته تقسیم‌بندی می‌شوند اظهار داشت: اختلالات موجود یا مرتبط به سیستم ایتا هستند یا به شبکه کشوری مربوط است، در چند هفته اخیر اختلالی که مرتبط با پیام‌رسان ایتا باشد، نداشته‌ایم. گاهی اختلال‌هایی دیده می‌شود که مرتبط با شبکه کشوری است و آن هم در حال برطرف شدن است.

مدیرعامل ایتا افزود: در دو سه هفته اخیر چنین اختلال‌هایی محدود بوده فقط گاهی در بعضی ساعت‌های شب برای برخی مردم مشکلاتی ایجاد می‌شده که ارتباطی با سیستم ایتا نداشته است.

مشکلات کاربران آیفون به علت تحریم است

مدیرعامل ایتا درباره مشکلاتی که کاربران آیفون دارند گفت: فقط 2 درصد از کاربران ما دستگاه آیفون دارند و نرم‌افزار را از طریق اپ‌استور‌های ایرانی تهیه کرده‌اند. متاسفانه نسخه iOS ما کمی قدیمی است به این دلیل که خود شرکت اپل نرم‌افزار‌های ایرانی را تحریم کرد.

غفاری در خصوص راهکارهای برطرف شدن مشکلات نسخه iOS ایتا گفت: به تازگی از استورهای داخلی استفاده می‌کنیم و امیدواریم در نسخه آتی این مشکلات تا حدی برطرف شود اما علت اصلی مشکلات تحریمی است که از سوی شرکت اپل اعمال شده و تا زمانی که رفع نشود، نمی‌توانیم موفقیت بزرگی در بهبود نسخه iOS کسب کنیم.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها