بدون قرعه کشی و بدون استرس صاحب پژو۲۰۷ شوید | شرایط خرید پژو۲۰۷ در بورس

کد خبر: 1205887

بورس کالا در نامه ای شرایط خرید پژو ۲۰۷ را اعلام کرد.

بدون قرعه کشی و بدون استرس صاحب پژو۲۰۷ شوید |  شرایط خرید پژو۲۰۷ در بورس

بورس کالا در نامه‌ای شرایط خرید خودرو پژو ۲۰۷ دستی که قرار است ۲ اسفند ۱۴۰۱ عرضه شود را ابلاغ کرد.

مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۶ روز دوشنبه اول اسفند ۱۴۰۱ است. لازم به ذکر است به منظور مدیریت سفارش‌های دریافتی مشتریان، کارگزاران امکان مسدودسازی سفارش‌های دریافتی را تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه خواهند داشت.

میزان پیش دریافت خرید به میزان ۱۰۰ درصد است.

4433111

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا خودرو سواری خریداری کرده‌اند و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو شده‌اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.

هر کد بورسی صرفاً امکان یک ثبت سفارش را دارد.

ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

برآورد سازمان بورس از عرضه خودرو تا پایان سال

عرضه خودرو در بورس کالا دوباره و پس از پایان کش‌وقوس‌های فراوان بین شورای رقابت و شورای عالی بورس از هفته قبل آغاز شد و بر این اساس رییس سازمان بورس پیش‌بینی کرده است که خودروهای جدید تا پایان سال جاری در بورس کالا عرضه شود.

به گزارش ایسنا، استارت دوباره عرضه خودرو در بورس کالا هفته قبل با چند خودروی مختلف از جمله ریسپکت و کارا دوباره زده شد و پس از آن نیز ایران خودرو برنامه عرضه محصولات خود تا پایان سال را به صورت رسمی منتشر کرد.

بر این اساس مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده است که: " برآورد ما این است که خودروهای جدید تا پایان سال جاری در بورس کالا عرضه شود و مقرر شده خودروسازها نیز برنامه عرضه منظم محصولات خود را ارائه کنند."

وی همچنین بر این موضوع تاکید کرده است که "عرضه خودرو در بورس بر اساس مصوبه شورای عالی بورس ادامه دارد و مقرر است خودروسازها نیز برنامه عرضه منظم محصولات خود را ارائه کنند تا خریداران بدانند در چه تاریخی و چه خودرویی عرضه می‌شود تا برای خرید آن اقدام کنند. با توجه به ساختار بازار فعلی کشور، درخواست های موجود و ارزیابی صورت گرفته، تشخیص داده شد که خودرو قابلیت عرضه در بورس را دارد و عرضه آن ادامه پیدا کرد. در مجموع برآورد ما این است که این کار به نفع مصرف‌کننده و تولیدکننده است و امیدواریم سبب شود تا تولید و عرضه خودروسازان در ماه‌های آینده افزایش پیدا کند. اگر به همین روش پیش می‌رفتیم که قیمت‌ها برای خودروسازان صرفه نداشت و خودرو نیز به دست مصرف‌کننده واقعی نمی رسید، در ماه‌های آینده هم با کاهش تولید مواجه می‌شدیم."

رییس سازمان بورس در جمع خبرنگاران در دانشگاه اصفهان همچنین درمورد عرضه خودروهای وارداتی در بورس کالا توضیح داد: عرضه خودروهای خارجی و وارداتی در بورس با تصمیم وزارت صمت خواهد بود و قیمت‌گذاری پایه آن به چگونگی تامین ارز بستگی دارد که وزارت صمت برای آن برنامه‌ریزی خواهد کرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها