اطلاعیه جدید سایپا / پیش فروش کوییک و ساینا به ۳ اسفند موکول شد

کد خبر: 1206086

براساس اطلاعیه سایپا؛ ثبت نام پیش فروش کوییک و ساینا برای متقاضیان عادی و مادران از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۳ اسفند ماه آغاز می‌شود.

اطلاعیه جدید سایپا / پیش فروش کوییک و ساینا به ۳ اسفند موکول شد

 شرکت سایپا در اطلاعیه ای جدید تاریخ اجرای طرح پیش فروش 4 محصول این شرکت را چهارشنبه 3 اسفند ماه اعلام کرد.

در این طرح پیش فروش، ساینا. اس دوگانه سوز، کوییک جی ایکس، کوییک. آر جی ایکس و کوییک. آر اتوماتیک با تاریخ تحویل آذر تا اسفند ماه 1402 عرضه شده است. متقاضیان می‌توانند تا ساعت 13 روز سه شنبه 2 اسفند ماه با مراجعه به سایت saipa.iranecar.com نسبت به انجام پیش ثبت نام و دریافت رمز و کد کاربری اقدام کنند.

    همچنین متقاضیان عادی می‌بایست نسبت به وکالتی کردن حساب و تکمیل موجودی حداقل به مبلغ 110 میلیون تومان (110.000.000 تومان) تا آغاز ثبت نام اقدام کنند. علاوه بر این در مرحله پیش ثبت نام هیچ گونه برداشت وجهی توسط شرکت از حساب مذکور صورت نمی‌پذیرد و اولویت جهت ثبت درخواست متقاضیان وجود ندارد.

سایپا

مشتریان حائز شرایط می‌توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه (3 اسفند) با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت نام و پرداخت یکباره وجه تا تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.

گفتنی است امکان پیش ثبت نام در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ویژه مادران که از ساعت 13 روز یکشنبه 30 بهمن ماه آغاز شده به مدت 3 روز ادامه دارد و این طرح به افتتاح حساب وکالتی نیاز ندارد.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها