بررسی جزییات طرح مدیریت مصرف سوخت

کد خبر: 1206777

در جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور تأکید شد طرح مدیریت مصرف سوخت با هدف مدیریت مصارف غیرمجاز در پایان سال و ایام نوروز و به منظور ارائه خدمات پایدار به هموطنان در دست اجراست.

 بررسی جزییات طرح مدیریت مصرف سوخت

 جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور عصر چهارشنبه با حضور اعضا در نهاد ریاست جمهوری به ریاست سپهر خلجی برگزار شد.

در این جلسه معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران، گزارشی از  روند مصرف بنزین در کشور طی چند سال اخیر ارائه کرد و تأکید شد که طرح مدیریت مصرف سوخت با هدف مدیریت مصارف غیرمجاز در پایان سال و ایام نوروز و به منظور ارائه خدمات پایدار به هموطنان در دست اجراست.

در این جلسه از دست‌اندرکاران اجرای طرح در وزارت نفت خواسته شد، ضمن تبیین آثار نامناسب رشد شدید مصرف بنزین، با استفاده از ظرفیت رسانه ملی و سایر رسانه‌ها، به افکار عمومی اطمینان دهند که اجرای طرح، مشکلی برای مصارف متعارف مردم ایجاد نخواهد کرد.

همچنین در این جلسه ضمن تشکر از تسریع ایجاد شده در روند آماده‌سازی کارت‌های هوشمند سوخت، تأکید شد وزارت نفت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، در خصوص ایجاد فرآیندی منظم برای اطلاع‌رسانی در اجرای طرح چاره‌اندیشی کنند.

رئیس‌جمهور نیز صبح چهارشنبه در جلسه هیئت دولت با اشاره به گزارش ارائه شده درباره افزایش مصرف بنزین در ایام پایان سال و به ویژه تعطیلات نوروزی، به وزارت نفت ماموریت داد، ضمن تمهید پیش‌بینی‌های لازم، طرح‌های کارشناسی شده خود در راستای مدیریت و بهینه‌سازی مصرف را برای بررسی و تصویب به دولت ارائه کند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها