رانت شگفت انگیز ایران خودرو در حراج آخر سالی / سود ۴۰۰ میلیونی برای خریداران این خودرو

کد خبر: 1209486

طرح فروش فوق‌ العاده ایران خودرو ،برای برخی از خریداران این طرح سود ۴۰۰ میلیون تومانی خواهد داشت.

رانت شگفت انگیز ایران خودرو در حراج آخر سالی / سود ۴۰۰ میلیونی برای خریداران این خودرو

 فروش فوق العاده ایران خودرو از روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه آغاز شده و تا چهار روز آینده یعنی تا ۲۰ اسفند ادامه دارد.

در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو ۴ خودرو عرضه می‌شود، سمند سورن پلاس، دنا پلاس اتوماتیک، هایما S ۵ و هایما S ۷.

اما قیمت بازار آزاد و کارخانه هر کدام از این خودرو‌ها چقدر است؟

قیمت کارخانه سمند سورن پلاس ۲۶۱ میلیون تومان است، اما این خودرو در بازار آزاد با قیمت ۵۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود. یعنی قیمت بازار آزاد و کارخانه سورن پلاس حدود ۲۷۰ میلیون تومان است.

دنا پلاس اتومات خودروی دیگری است که ایران خودرو قرار است در این فروش فوق العاده عرضه کند. قیمت کارخانه دناپلاس اتومان ۳۹۷ میلیون تومان است، اما قیمت این خودرو در بازار آزاد دو برابر این رقم است و ۷۹۵ میلیون تومان معامله می‌شود. این یعنی افرادی که موفق شوند در این طرح ایران خودرو، دنا پلاس بخرند، ۴۰۰ میلیون تومان سود می‌کنند.

قیمت هایما اس ۵ در بازار آزاد یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و قیمت هایما اس ۷ هم یک میلیارد و ۴۰۰ میلیارد تومان است. طرح فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز ۱۷ اسفند آغاز شده و تا ۲۰ اسفند ادامه دارد.

خریداران عادی باید حساب وکالتی داشته باشند، اما متقاضیان جایگزینی خودرو‌های فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازی به افتتاح حساب وکالتی ندارند.

ایران خودرو بانک‌های عامل ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه، پاسارگاد، پارسیان و سپه را برای افتتاح یا تکمیل موجودی حساب وکالتی معرفی کرده است.

متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این طرح پس از افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه مورد نظر، نسبت به ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

نبض بازار

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها