توزیع مرغ منجمد ۸ هزار و ۹۰۰ تومانی از فردا برای مقابله با گرانی

کد خبر: 906196

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از توزیع گسترده مرغ منجمد ۸ هزار و ۹۰۰ تومانی در سراسر کشور برای متعادل سازی قیمت مرغ گرم در بازار خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: مهدی یوسف خانی با اشاره به اینکه امروز مرغ گرم به قیمت ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان در بازار عرضه شده است افزود: این رقم قابل قبول نیست و با توزیع مرغ منجمد این محصول باید به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به مصرف کننده عرضه شود.

وی قیمت مرغ منجد را ۸ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: تخم مرغ تنظیم بازار با قیمت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان در هر شانه و گوشت منجمد گوساله نیز با قیمت ۲۹ هزار تومان در صنوف عرضه خواهد شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه افزایش قیمت مرغ گرم بی رویه بوده است ادامه داد: هیچ نوع محدودیتی برای عرضه کالا‌های تعیین شده در صنوف وجود ندارد.

یوسف خانی قیمت متعادل مرغ زنده را ۸ هزار و ۵۰۰ تومان دانست و گفت: طبق اعلام ستاد تنظیم بازار مرغ آماده طبخ باید ۹ هزار و ۸۰۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسد که به دلیل قیمت ۳ هزار تومانی جوجه یک روزه برای مرغ‌هایی که از هفته آینده به بازار خواهد آمد، قیمت تعیین شده از سوی ستاد تنظیم بازار به ضرر تولید کننده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

تازه های سایت

دیگر رسانه ها