احتمال افزایش قیمت موبایل در بازار ایران

کد خبر: 925492

اقتصاد نیوز:اخیرا مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سایت ثبت سفارش گوشی مسافری به زودی بسته خواهد شد.

مشرق: کارشناسان بر این باورند که با چنین اقدامی قیمت موبایل نیز افزایش پیدا می‌کند. حمید رضا دهقانی‌نیا، مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد به زودی... نوشته سایت ثبت سفارش گوشی مسافری بسته می‌شود.

اخیرا مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سایت ثبت سفارش گوشی مسافری به زودی بسته خواهد شد. کارشناسان بر این باورند که با چنین اقدامی قیمت موبایل نیز افزایش پیدا می‌کند.

حمید رضا دهقانی‌نیا، مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد به زودی سایت ثبت سفارش گوشی مسافری بسته خواهد شد و برخی از منابع از بسته شدن این سایت در تاریخ اول اسفند ۹۷ خبر داده‌اند، اما این موضوع را تایید نمی‌کنیم. البته فقط می‌دانیم که این کار به زودی انجام می‌شود و زمان دقیق آن مشخص نیست.

اگر به گذشته نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که ممنوع بودن ثبت گوشی‌های مسافری باعث افزایش قیمت موبایل می‌شود؛ زیرا در حال حاضر واردات موبایل به سختی انجام می‌شود و اگر این اقدام در یک ماه مانده به پایان سال انجام شود، بدون شک بازار موبایل به دلیل تقاضای مشتریان ملتهب خواهد شد. از این رو افزایش قیمت تلفن همراه دور از انتظار نخواهد بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت