آموزش دایورت کردن در گوشی اندروید

کد خبر: 929347

ممکن است در بسیاری از مواقع به دلایل مختلف قادر به پاسخگویی موبایل خود نباشید، اما به به دلیل ضرورت پاسخگویی در پی دایورت کردن یا انتقال تماس‌ها باشید.

آوافیکس: ممکن است در بسیاری از مواقع به دلایل مختلف قادر به پاسخگویی موبایل خود نباشید، اما به به دلیل ضرورت پاسخگویی در پی دایورت کردن یا انتقال تماس‌ها باشید.

البته دایورت تماس‌ها مختص چنین شرایطی نیست و امکان دارد به دلایل مختلف مجبور به انجام این کار باشید. در این مطلب به آموزش انتقال مکالمه در گوشی‌های اندروید مانند سامسونگ، هواوی، سونی و ... خواهیم پرداخت. نحوه دایورت تماس‌ها در اندروید و گوشی سامسونگ، هواوی، سونی و...

برای این منظور ابتدا وارد برنامه شماره گیری گوشی خود شوید. سپس به تنظیمات تماس بروید.

آموزش دایورت کردن در گوشی اندروید

در آن جا بخشی به نام Call Forwarding یا انتقال تماس‌ها وجود دارد. در این صفحه بر روی Voice Calls ضربه بزنید.

آموزش دایورت کردن در گوشی اندروید

پس از چند ثانیه بخش انتقال تماس‌های اندروید را خواهید دید. در این صفحه چند گزینه برای انتقال تماس وجود دارد از جمله Always Forward، Forward When Busy و Forward When Unanswered و Unreachable که به ترتیب به معنی انتقال همه تماس ها، انتقال زمانی که در حال مکالمه هستید و خط شما اشغال است، دایورت تماس‌ها زمانی که پاسخ نمی‌دهید (این قابلیت به این صورت است که اگر چند ثانیه تلفن شما زنگ خود و پاسخ ندادید، تماس به شماره دلخواه شما منتقل خواهد شد) و انتقال تماس‌ها زمانی که گوشی شما آنتن ندارد و در دسترس نیستید. برای انتقال همه تماس‌ها Always Forward را لمس کنید. از شما یک شماره تلفن جهت دایورت بر روی آن خواسته می‌شود. شماره را وارد کرده و Turn On یا در برخی گوشی‌ها OK را بزنید.

آموزش دایورت کردن در گوشی اندروید

پس از چند ثانیه تماس شما منتقل خواهد شد. اگر این کار با موفقیت انجام شود در بخش نوار اعلانات اندروید آیکون دایورت تماس‌ها (مانند تصویر زیر) را خواهید دید.

آموزش دایورت کردن در گوشی اندروید

برای غیر فعال کردن انتقال تماس‌ها فقط کافی است بر روی آیکون دایورت در بخش اعلانات اندروید ضربه بزنید تا وارد تنظیمات انتقال تماس شوید. بخشی که انتقال تماس را انجام داده اید به صورت فعال نمایش داده خواهد شد. آن را لمس کنید و Turn Off را بزنید. چند ثانیه صبر کنید تا پیام لغو دایورت تماس‌ها را مشاهده کنید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت