معرفی فروشگاه چیکن هچ

کد خبر: 942097

همه گیر شدن اینترنت و بهره گیری از ن برای بررسی انواع محصولات و خرید آنها باعث شده تا انواع وب سایت های فروشگاهی توسعه پیدا کند ولی متاسفانه تعداد بالای این وب سایت ها باعث شده تا کاربران برای بررسی و انتخاب یک محصول با مشکل مواجه شده و گاهاً گمراه شوند .

همه گیر شدن اینترنت و بهره گیری از ن برای بررسی انواع محصولات و خرید آنها باعث شده تا انواع وب سایت های فروشگاهی توسعه پیدا کند ولی متاسفانه تعداد بالای این وب سایت ها باعث شده تا کاربران برای بررسی و انتخاب یک محصول با مشکل مواجه شده و گاهاً گمراه شوند . چیکن هچ به عنوان یک وب سایت بزرگ فروشگاهی با چندین سال تجربه و با استفاده از کارشناسان مجرب و صاحب نظران دارای تجربه اقدام به بررسی و ارزیابی انواع ابزار های کاربردی و تجهیزات در زمینه جوجه کشی کرده است . باید به این مورد توجه داشت که در فروشگاه چیکن هچ انواع دستگاه جوجه کشی در برند های مختلف ایرانی و خارجی مورد بررسی قرار گرفته و تمامی ویژگی های برجسته و نقاط عطف و در سوی دیگر تمامی نقاط ضعف هر یک از این دستگاه ها بدون در نظر گرفتن کوچک ترین چشم داشت و تنها در جهت راهنمایی کامل کاربر به طور تمام و کمال بیان شده است .

اکنون چندین دهه می شود که شرکت های بزرگ و شناخته شده ای در سراسر دنیا در زمینه طراحی و ساخت انواع تجهیزات ، ابزار و دستگاه جوجه کشی فعالیت می کنند و برخی از این شرکت ها با تولید محصولاتی با کیفیت و پربازده شهرتی جهانی پیدا کرده اند . در کشور پهناور ایران نیز چندین شرکت به صورت کاملاً تخصصی مشغول به طراحی و ساخت انواع دستگاه جوجه کشی و تجهیزات متنوع مربوط به این زمینه می باشند . شما عزیزان با مراجعه به وب سایت چیکن هج می توانید مقاله ای کامل از بررسی هر کدام از محصولات شرکت های بزرگ ایرانی و برخی شرکت های نام دار خارجی مانند آرکام را مشاهده کرده و ارزیابی نمایید .

معرفی فروشگاه چیکن هچ

خرید دستگاه جوجه کشی

برای خرید دستگاه جوجه کشی دانستن برخی اطلاعات و توجه کافی به فاکتور های لازم از اهمیت بالایی برخوردار است . شما عزیزان با مطالعه مقاله های نوشته شده بر پایه بررسی طولانی مدت و همه جانبه کارشناسان مشغول در چکن هچ تمامی اطلاعات لازم را برای خرید یک محصول مناسب با توجه به میزان سرمایه و همچنین فضای خود به انجام خواهید رساند .

شرکت بزرگ آرکام واقع در کشور کره جنوبی یکی از معروف ترین تولید کننده های انواع دستگاه جوجه کشی در دنیا می باشد . این شرکت با عرضه انواع محصولات مجهز و فوق پیشرفته در اندازه های مختلف موفق به کسب محبوبیت بالا در میان صاحب نظران صنعت جوجه کشی شده است و به همین دلیل دستگاه جوجه کشی آرکام به بیشتر کشور های جهان صادر می شود .

شرکت ایزی باتور با بیش از ربع قرن تجربه یکی دیگر از پرچمداران فعال در این زمینه می باشد .ایزی باتور به عنوان یک کمپانی ایرانی با الگوبرداری از بسیاری از محصولات خارجی از جمله آرکام موفق به طراحی و تولید انواع دستگاه جوجه کشی پیشرفته و پر بازده در ظرفیت های گوناگون شده است .

در کنار این دو برند مشهور انواع دیگری از دستگاه های جوجه کشی با برند های سرشناس در آن وب سایت قرار داده شده است تا شما با انجام مقایسه های لازم ، خود قادر به تشخیص و انتخاب محصول مورد نظر خود باشید . علاوه بر این با توجه به رنج قیمت این محصولات چیکن هچ شما می توانید با هر قدر سرمایه که در اختیار دارید بهترین گزینه ممکن را انتخاب کرده و یک دستگاه جوجه کشی ارزان با کیفیت ایده ال را خریداری نمایید .

در ادامه به صورت مختصر به بررسی دو شرکت بزرگ ایرانی و خارجی تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی می پردازیم . شما می توانید برای کسب تمامی اطلاعات لازم و آشنایی با انواع ماشین های جوجه کشی به وب سایت فروشگاه چیکت هچ مراجعه کنید .

معرفی فروشگاه چیکن هچ

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور

ایزی باتور برندی شرکتی ایرانی است که از اوایل دهه 70 شروع به کار کرده و موفق با تولید انواع محصولات از جمله دستگاه جوجه کشی و تجهیزات مرغداری شده است . این شرکت با اتکا بر بررسی انواع محصولات خارجی موفق به تولید محصولاتی با راندمان بسیار بالا شده که قادر است شرایط لازم برای هچ تخم نطفه دار را بهتر و با کیفیت از جوجه کشی طبیعی ایجاد نماید . باید به این نکته نیز توجه داشت که این شرکت 12 ماه ضمانت خرید به همراه 10 سال خدمات پس از فروش را همراه با محصول برای کاربر ارائه می دهد تا کاربر با خیالی راحت از محصول مورد نظر بهره برداری کند .

برخی از محصولات این شرکت به صورت اختصاصی برای جوجه کشی از تخم های نطفه دار گران قیمت پرنده های زینتی طراحی و ساخته شده است . در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور چرخش تخم های نطفه دار به صورت 360 درجه انجام می شود که بهترین حالت ممکن برای حرکت نطفه در داخل تخم می باشد . علاوه بر این بدنه استفاده شده در این محصولات جنس ABS می باشد که علاوه بر تامین نهایت امنیت دارای حالت عایق مانند بوده واز اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری می کند .

دستگاه جوجه کشی آرکام

دستگاه جوجه کشی آرکام ساخت کشور کره می باشد که به دلیل کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته قادر است فرایند جوجه کشی را با راندمانی در حدود 100 درصد به انجام برساند . از این رو می توان گفت که تمامی تخم های نطفه دار تهیه شده توسط کاربر اگر سالم و دارای نطفه باشند با استفاده از این دستگاه می تواند همه آنها را به هچ برساند .

البته باید به این نکته هم توجه داشت که این برند به دلیل محبوبیت بالا توجه بسیاری از افراد سودجو را به خود جلب کرده است از این رو به هنگام خرید این محصول باید از اصل بودن آن اطمینان حاصل شود چرا که امروزه نمونه های تقلبی بسیاری از دستگاه های برند معروف به بازار عرضه شده و به عنوان جنس اصل به مشتری فروخته می شود .

یکی از ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی آرکام استفاده از سنسور SHT ساخت کشور سوئیس می باشد که به دلیل دقت بالا و عدم نیاز به کالیبراسیون مجدد به عنوان بهترین حسگر دنیا شناخته می شود . جالب توجه است که از این سنسور سوئیسی در دستگاه های ساخته شده توسط شرکت ایزی باتور نیز استفاده می شود .

علاوه بر این بدنه استفاده شده در بیشتر محصولات تولید شده توسط هر دو شرکت بدنه دستگاه های از جنس ABS می باشد . شایان ذکر است که ABS از 3 مونومر با کیفیت ساخته شده است و همین امر باعث شده تا این پلاستیک بسیار فشرده دارای دوام بالا ، زیبایی و مهم تر از همه اندکی حالت انعطاف پذیری باشد تا در صورت ضربه خوردن و با هر نوع برخورد امان آسیب دیدن دستگاه به حداقل میزان ممکن برسد .

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها