جذب مشتری بیشتر با تبلیغات در گوگل

کد خبر: 952391

فرض کنید می خواهید برای فروشگاهتان سایت راه اندازی کنید و اجناس خود را به فروش برسانید. قطعا برای شروع کار به تبلیغات قوی و مطمئنی احتیاج دارید تا هم فروشتان را افزایش دهد و هم برندتان را به صورت کاملا ارگانیک به جامعه معرفی کند. کاملا واضح است که با هر تبلیغی نمی توان به سرعت در این جایگاه قرار گرفت و به تمامی این موارد دست پیدا کرد. اما به وسیله تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز می توانید در این مسیر قرار بگیرید.

جذب مشتری بیشتر با تبلیغات در گوگل

فرض کنید می خواهید  برای فروشگاهتان سایت راه اندازی کنید و اجناس خود را به فروش برسانید. قطعا برای شروع کار به تبلیغات قوی و مطمئنی احتیاج دارید تا هم فروشتان را افزایش دهد و هم برندتان را به صورت کاملا ارگانیک به جامعه معرفی کند. کاملا واضح است که با هر تبلیغی نمی توان به سرعت در این جایگاه قرار گرفت و به تمامی این موارد دست پیدا کرد. اما به وسیله تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز می توانید در این مسیر قرار بگیرید.

در وهله اول باید هدف شما شفاف باشد. یعنی اینکه قصدتان را از به کارگیری تبلیغات در گوگل بدانید و وقت و هزینه خود را بیهوده صرف نکنید. بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید و مطمئن شوید می توانید به وسیله تبلیغِ محصولات خود، مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید. بعد از اینکه برنامه ریزی کردید و به اهداف مشخصی دست یافتید، متوجه می شوید قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چه مزیت هایی برایتان خواهد داشت.

گوگل ادوردز چیست

چگونگی تبلیغات کلیکی در گوگل

در حال حاضر تبلیغات در گوگل یکی از موثرترین و بهترین راه ها برای جذب متقاضیان در ایران است. با این روش بسیاری از کسب و کارها رونق و در مسیر درستی قرار گرفته اند. کسانی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارند با این روش آشنا هستند. اما تبلیغات کلیکی گوگل چه تاثیری بر محصولات داشته و آیا موجب روند رشد استارت آپ یا کسب و کار شما می شود؟

تبلیغات کلیکی گوگل یا Pay Per Click یکی از جالب ترین امکانات گوگل ادوردز است که قیمت تبلیغات به ازای هر کلیک محاسبه می شود. به گونه ای که هر فردی که روی سایت شما کلیک می کند و وارد سایت شما می شود، مبلغی به گوگل پرداخت می کنید تا شما را در صفحه اول گوگل نمایش دهد. تبلیغات در گوگل به همین سرعت و سادگی بوده و رفته رفته شاهد موج عظیمی از کاربران ایرانی در گوگل ادوردز خواهیم بود.

 

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

طبیعتا برای اینکه از خدمات گوگل ادوردز استفاده کنید، باید اکانت فعال داشته باشید. این اکانت ها از ابتدا تا انتهای کسب و کارتان شما را همراهی کرده و هر زمان که خواستید، می توانید آن را شارژ کنید.  شارژ اکانت گوگل ادوردز به گونه ای است که به وسیله آن می توانید اعتبار دریافت کنید و با توجه به طراحی هایی که صورت گرفته اکانت خود را فعال نگه دارید. به یاد داشته باشید شارژ اکانت گوگل ادوردز به دلار بوده و با توجه به نوسانات دلار در ایران هزینه ها ممکن است تغییر کند.

 

پیشنهاد ما این است که در قدم نخست، با هزینه بسیار کم شروع کنید و اکانت خود را با حداقل هزینه شارژ کنید. به این دلیل که ابتدا باید مخاطبان خود را مورد شناسایی قرار دهید و متوجه شوید تبلیغات گوگل ادوردزچه تاثیری در معرفی محصول شما دارد. در نتیجه سعی کنید اول آزمون و خطا کنید بعد اکانت خود را مجدد شارژ کنید.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

 

گوگل ادوردز

امروزه در ایران دیجیتال مارکتینگ با روش های فوق العاده گوگل، جانی تازه گرفته و به یکی از پرطرفدارترین شغل ها تبدیل شده است. هر فرآیندی در گوگل مزیت های خود را دارد و گوگل ادوردز از این امر مستثنی نیست. علاوه بر اینکه استفاده از گوگل ادوردز در اثربخشی کمپین ها کاربرد دارد، مزیت های دیگری را نیز شامل می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

یکی از مهمترین تاثیراتی که گوگل Adwords دارد، پیشگام شدن در سئو و افزایش کارکرد سئو است. ادوردز این اجازه را می دهد که با حداقل تلاش و پیاده سازی اصول سئو، در صفحه اول قراربگیرید و کسب و کار خود را بصورت گسترده معرفی کنید.

آگاهی دادن از برند، یکی دیگر از فرآیندهایی است که گوگل ادوردز به آن کمک کرده و باعث شده است که حجم عظیمی از مردم با برند شما آشنا شده و به مشتریان وفادار تبدیل شوند.

یکی دیگر از جذاب ترین مزیت های گوگل ادوردز این است که، تبلیغ سایت شما را برای مخاطبانی که قصد خرید دارند نشان داده و می تواند افرادی که قصد خرید ندارند و فقط برای دستگرمی از گوگل استفاده می کنند را تشخیص دهد. با این روش هم مخاطبان به سرعت به شما دسترسی دارند و هم شما به اهدافتان می رسید.

در انتها باید خاطرنشان کرد؛ اگر قصد طراحی و توسعه محصولی را دارید و می خواهید از طریق گوگل آنها را به فروش برسانید، سریع ترین و بهترین راه برای رسیدن به نتیجه، استفاده از گوگل ادوردز است. بدون شک با استفاده از این فرآیند و تکنیک جهانی می توانید به بهترین نتایج دست یابید و بین مخاطبان خود محبوب شوید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها