سفر به شمال و اجاره ویلا در پاییز رنگارنگ

کد خبر: 953092

ایران کشوری چهار فصل است؛ طبیعت بی‌نظیر ایران در هر فصل مشتاقان سفر و عاشقان طبیعت را شگفت‌زده می‌کند.

سفر به شمال و اجاره ویلا در پاییز رنگارنگ

ایران کشوری چهار فصل است؛ طبیعت بی‌نظیر ایران در هر فصل مشتاقان سفر و عاشقان طبیعت را شگفت‌زده می‌کند. اگرچه بسیاری از گردشگران فصل بهار و روزهای بلند تابستان را که همزمان با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌هاست بهترین زمان سفر می‌دانند؛ اما عده‌ زیادی فرصت سفر به شمال یا شهرهای دیگر را در پاییز رنگارنگ از دست نمی‌دهند. بازگشایی مدارس، خنک شدن هوا، کاهش ازدحام و ترافیک جاده‌ها و کاهش هزینه‌های اجاره سوئیت و ویلا در شمال ، بهترین فرصت برای گردشگرانی است که قصد دارند سفری بی‌دغدغه و آرام را در شمال ایران را تجربه نمایند.

شمال‌گردی و تماشای طبیعت بکر استان‌های مازندران و گیلان در هر فصلی جذاب است، اما دیدن دریاچه‌ها و جنگل‌های هزار رنگ در پاییز جلوه‌ای دیگر از این طبیعت زیبا را به تصویر می‌کشد.

رامسر بهشت رنگارنگ پاییز

سفر به شمال و اجاره ویلا در پاییز رنگارنگ

فرقی نمی‌کند در چه فصلی از سال باشیم، رامسر در همه‌ی ایام سال میزبان عده‌ی زیادی از مسافران و گردشگران است. به‌راستی لقب عروس شهرهای ایران شایسته‌ی این شهر است. این شهر کوچک و توریستی در غرب استان مازندران قرار دارد. آب و هوای رامسر در تابستان‌ها گرم و شرجی است و در بهار و پاییز آب و هوایی خنک و مطبوع دارد. به همین دلیل اویل فصل بهار و پاییز بهترین زمان سفر به عروس شهرهای مازندران است. پاییز بهترین زمان تجربه‌ی هوای مه آلود و ابری جنگل‌های اطراف رامسر است. تنفس در آب و هوای بارانی و دیدن رنگین کمان رنگ‌های پاییزی احساس طراوت و شادابی را ایجاد می‌کند. یکی از منحصر به‌ فردترین جاذبه‌های طبیعی رامسر جنگل دالخانی است که به دالان بهشت معروف است. تغییر رنگ درختان در پاییز جذابیت‌های این جنگل را صد چندان می‌کند و همه ساله تعداد زیادی عکاس و گردشگری زیبایی این مناظر را ثبت می‌کنند.

اقامت در رامسر

رامسر شهری پر مسافر و توریستی است و گردشگران از جهت تفریحات و امکانات رفاهی سفر خوبی را تجربه خواهند کرد. وجود تعداد زیادی ویلا و سوئیت اجاره‌ای در رامسر و کلبه‌های جنگلی در اطراف این شهر حق انتخاب زیادی را برای مسافران ایجاد می‌کند. کاهش حجم سفرهای تفریحی و تعداد مسافران سبب پایین آمدن نرخ اجاره ویلا و سوئیت می‌شود. گردشگران می‌توانند برای اجاره ویلا در رامسر به سایت شب مراجعه نمایند و از میان صدها ویلای اجاره‌ای بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای اقامت انتخاب نمایند.

گشت و گذار در جنگل پاییزی نمک آبرود

سفر به شمال و اجاره ویلا در پاییز رنگارنگ

شهرک توریستی نمک‌آبرود در غرب شهر چالوس واقع شده است. تله‌کابین، سورتمه، زیپ لاین، پل معلق، سینمای شش بعدی، پیست کارتینگ، باشگاه تیراندازی و پینت بال تنها نمونه‌ای از امکانات تفریحی نمک‌آبرود هستند. طبیعت سرسبز و زیبای نمک آبرود در فصل پاییز همچون تابلوی رنگارنگی می‌شود که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. لذت سورتمه یا تله‌کابین سواری در انبوه درختان طلایی و سرخ پاییز در هوای ابری و مه‌آلود تجربه‌ای است که هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد. هم‌چنین چند سالی است که تفریحات پروازی شامل گلایدر، پاراگلایدر، چتر، بالگرد و کایت پرواز در ضلع شمالی این شهرک فراهم شده است. جت اسکی، شاتل تفریحی، چتر پاراسل از جذاب‌ترین تفریحات آبی نمک آبرود هستند.

اجاره سوئیت و ویلا در نمک آبرود

مثل اغلب شهرهای توریستی نمک آبرود نیز امکانات اقامتی خوبی دارد. ویلاها و سوئیت‌های اجاره‌ای برای اقامت در نمک آبرود در دسترس مسافران هستند. گردشگران می‌توانند قبل از سفر با مراجعه به سایت شب و بررسی ویلاها و سوئیت ها، مشاهده عکس‌ها و مقایسه‌ی قیمت‌ها ویلای مورد نظر خود را در سایت اجاره ویلای شب رزرو نمایند و با خیال راحت راهی سفر پاییزی خود شوند.

پاییز رویایی در ماسال

آب و هوای گیلان در پاییز رویایی است. آب و هوایی خنک بدون شرجی و رطوبت. ماسال که در کنار کوه‌های تالش واقع شده و در بیشتر مواقع سال پوشیده از ابر و مه است. این محل، سرزمین کوه‌های بلند، درختان سبز و سربه فلک کشیده، آبشارها و رودخانه‌های پرآب است. شاید آب و هوای ماسال برای اقامت در پاییز کمی سرد باشد، اما جنگل رنگارنگ اولسبلنگاه تصویری است که هیچ‌گاه از خاطر گردشگران پاک نخواهد شد. اوایل پاییز بهترین زمان برای اقامت در کلبه‌های جنگلی و ویلاهای ماسال و تماشای این جنگل هزار رنگ است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها