پراید کارکرده در انگلیس چند می ارزه؟

کد خبر: 956751

پراید در کشور ما یکی از پرفروش‌ترین خودرو‌های روز بازار محسوب می‌شود، اما با وجود اقبال کمتر در سایر کشورها، اختلاف قیمت قابل توجهی در مورد این خودرو دیده می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: هنوز هم با ظاهر فعلی در کشورمان می‌توان خودروی پراید را در برخی از کشور‌های دنیا مثل انگلستان پیدا کرد. این نسخه از کیا پراید با قیمت ۱۰۴۲ دلار یکی از آخرین مدل‌های فروخته شده پراید در بریتانیا است که مسافت ۹۳۵۰۰ کیلومتری را طی کرده و هنوز شرایط ظاهری خوبی دارد، آن هم با رنگ نقره‌ای جذاب و تاریخی غنی که پشت آن است.

فروشنده می‌گوید این خودرو کمی صافکاری و رنگ آمیزی شده، اما کلا در شرایط خوبی به سر می‌برد.

در تبلیغات این خودرو آمده است، اگر خواهان یک موتور کره‌ای قدیمی هستید، پس پراید دقیقا گزینه مورد نظر شماست. اگر یک ماشین‌باز جوان هستید، این نسخه گزینه خیلی خوبی برای شماست، چون پرداخت بیمه آن برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت ۱۰۴۲ دلار برای یک پراید کمی زیاد است، اما اگر فروشنده به مبلغ ۸۵۰ دلار راضی شود این پراید خاص ارزش خرید دارد.

بر اساس این گزارش با توجه به قیمت ۱۱۵۰۰ تومانی هر دلار، قیمت پراید کارکرده حوالی ۱۰ میلیون تومان است. قیمت پراید کارکرده در ایران حداقل ۲۵ میلیون تومان است.

پراید در کشور ما یکی از پر فروش‌ترین خودرو‌های روز بازار محسوب می‌شود، ولی تولید آن در کشور کره با طراحی مرسوم در ایران متوقف شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت