ارتودنسی کودکان

کد خبر: 965496

دکتر سعید قریشی، دکتر ارتودنسی و متخصص ارتودنسی کودکان و بزرگسالان، دارای دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی از کشور کانادا هستند.

دکتر سعید قریشی، دکتر ارتودنسی و متخصص ارتودنسی کودکان و بزرگسالان، دارای دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی از کشور کانادا هستند.

دکتر قریشی، دکتر ارتودنسی ، دارای بورد تخصصی از کشور کانادا و دیپلم فلوشیپ هستند. دکتر قریشی علاوه بر ارتودنسی بزرگسالان، ارتودنسی کودکان نیز انجام می‌دهند. شما می‌توانید با خیالی آسوده ارتودنسی نامرئی و دیمون خودتان را به دکتر قریشی، دندانپزشک متخصص ارتودنسی بسپارید. برای برآورد هزینه ارتودنسی، نیاز به مراجعه شما به مطب دکتر ارتودنسی هست. از سویی با توجه به نوع ارتودنسی مورد نظرتان، حداقل هزینه ارتودنسی مشخص متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، هزینه ارتودنسی برای ارتودنسی دیمون، بسیار متفاوت از حداقل هزینه ارتودنسی ثابت برای کودکان یا ارتودنسی نامرئی است.

ارتودنسی کودکان

دکتر سعید قریشی: دکتر ارتودنسی (دندانپزشک متخصص ارتودنسی)

دکتر قریشی در سال 1382 موفق به کسب بورد تخصصی ارتودنسی کشور و همچنین لوح تقدیر از وزیر بهداشت شدند. پس از آن، برای افزایش مهارت و دانش خود در زمینه ارتودنسی (ارتودنسی بزرگسالان و ارتودنسی کودکان)، به کانادا رفتند و به ادامه تحصیل در دانشگاه آلبرتا در بخش ارتودنسی پرداختند. پس از طی دوره تحصیلی خود در زمینه ارتودنسی، موفق به کسب دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی ارتودنسی کانادا (FRCDC) شدند.

ایشان دارای پروانه و اجازه کار در کانادا به عنوان دکتر ارتودنسی هستند. همچنین ایشان در تهران دارای سه مطب در فلکه دوم تهران پارس، میدان فرهنگ در سعادت اباد و در بزرگراه نواب، تقاطع آذربایجان هستند. در صورتی که در شهر قم ساکن هستید، مطب دکتر سعید قریشی در بلوار امین، بلوار جمهوری، میدان سپاه واقع شده است.

هزینه ارتودنسی:

همان‌طور که بیان نمودیم، متناسب با نوع ارتودنسی مدنظر خود هزینه ارتودنسی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال با توجه به شرایط اقتصادی کنون، ارتودنسی نامرئی با الاینرهای شفاف که در کشوری همچون کانادا ساخته می‌شود، در حدود 5 هزار دلار قیمت خواهد داشت که برای بسیاری از افراد، به صرفه نیست.

هزینه ارتودنسی دندان در سال 98:

بسیاری از مواد تشکیل دهنده و لازم برای ارتودنسی، از کشورهای دیگر تهیه می‌شود و به همین دلیل از کاهش ارزش ریال، قیمت ارتودنسی دندان در سال 98، مستقیما اثر می‌پذیرد. هزینه ارتودنسی دندان در سال 98 به نسبت سال 97، دارای رشد 3 تا 4 برابری در اکثر موارد بوده است.

هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین:

به هنگام محاسبه هزینه ارتودنسی، به صورت معمول هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین با یکدیگر محاسبه می‌شود. قیمت ارتودنسی فک بالا، به صورت معمول بین 2/1 تا 3/2 هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین با یکدیگر است.

ارتودنسی کودکان

ارتودنسی کودکان:

ارتودنسی کودکان یکی از مواردی است که نیاز به تخصص جداگانه نسبت به ارتودنسی سایر سنین دارد. با توجه به فعالیت‌های کودکان در این سنین و همچنین تمایل نداشتن‌شان به مراجعه به مطب پزشک، ایجاد محیطی جذاب برای کودکان و همچنین تعامل سازنده دندانپزشک متخصص ارتودنسی با کودک، عامل بسیار مهمی در جهت همکاری کودک برای بررسی و در صورت نیاز، ارتودنسی دندان‌هایش است.

هزینه ارتودنسی کودکان (قیمت ارتودنسی کودکان):

همچون هزینه ارتودنسی که بیان نمودیم، متناسب با نیاز کودک شما، هزینه ارتودنسی کودکان متغیر خواهد بود. در برخی مواقع تنها نیاز به ارتودنسی پیشگیری است که هزینه به مراتب کمتری نسبت به ارتودنسی کودکان دارد. در مواقعی نیز، نیاز به هدگیر یا ... می‌شود که نیاز به همکاری کودک در طول درمان دارد که البته بر قیمت نهایی اثر خواهد داشت.

مراحل ارتودنسی کودکان:

پس از انجام معاینه‌های مورد نیاز از دهان کودک، عکس برداری OPG باید صورت بگیرد. پس از آن، دکتر ارتودنسی، قالبی از دهان کودک تهیه می‌کند و برای آن، ارتودنسی مدنظر را تهیه می‌کند.

دندانپزشک متخصص ارتودنسی:

برای کسب مدرک تخصص ارتودنسی، ابتدا نیاز است که متخصص مورد نظر، به کسب دانش و مهارت در زمینه دندانپزشکی مشغول شود؛ به همین دلیل متخصصینی که در زمینه ارتودنسی بزرگسالان و ارتودنسی کودکان فعالیت می‌کنند، ابتدا دانش و مهارت لازم برای دندانپزشکی را کسب کرده‌اند و در قدم بعد می‌توانند دندانپزشک متخصص ارتودنسی بشوند.

بهترین دکتر ارتودنسی در قم:

دکتر سعید قریشی، یکی از برترین متخصص ارتودنسی در قم است. در صورت تمایل، می‌توانید با شما مطب دکتر سعید قریشی، بهترین دکتر ارتودنسی در قم، تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی:

دکتر سعید قریشی، دکتر ارتودنسی، همراه شما برای ارتودنسی دندان‌هایتان هستند. امیدوارم این مقاله کمکی به شما برای آگاهی از هزینه ارتودنسی و ارتودنسی کودکان نماید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت