شرکت گاز: مردم نگران نباشند، مشکل افت فشار و قطع گاز نداریم

کد خبر: 976010

مشایخی گفت: مردم از گرم کردن فضا‌هایی که به آن نیاز ندارند جدا خود داری کنند، در صورتی که این همکاری با ما ادامه داشته باشد قطعا هیچ مشکلی در انتقال گاز و توزیع آن به مبادی مصرف پیش نخواهد آمد.

باشگاه خبرنگاران: غلامرضا مشایخی مدیر هماهنگی امور گاز رسانی شرکت ملی گاز در خصوص تمهیدات دستگاه‌ها برای عبور از موج جدید بارش‌ها در کشور گفت: هفته‌ای که پیش رو داریم درجه هوا کاهش پیدا می‌کند و با توجه به شرایط فعلی در بخش تولید، انتقال و توزیع همچنان همه همکاران منسجم پای کار هستند تا بتوانند گاز را از مبادی تولید به مبادی مصرف برسانند.

او ادامه داد: به خصوص اینکه از گرم کردن فضا‌هایی که به آن نیاز ندارند جدا خود داری کنند، در صورتی که این همکاری با ما ادامه داشته باشد قطعا هیچ مشکلی در انتقال گاز و توزیع آن به مبادی مصرف پیش نخواهد آمد؛ می‎توانیم وعده دهیم تا به کمک مشترکان از جبهه هوای سرد عبور کنیم.

مدیر هماهنگی امور گاز رسانی شرکت ملی گاز اضافه کرد: همچنین با توجه به تعطیلی پیش رو توصیه ما این است ادارات دولتی دستگاه‌های گرمایشی خود را خاموش کنند، قطعا با کمک مردم از سرما عبور می‌کنیم و امیدواریم هیچگونه افت فشاری در هیج کجای کشور نداشته باشیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت