لوله کاروگیت – قیمت و کارخانه لوله کاروگیت

کد خبر: 982517

لوله کاروگیت ، لوله ای است با جداره بیرونی با تحمل بار گذاری بالا ، اکاردیونی و شیاردار حالت فنری شکل داردکه معمولا به رنگ سیاه جداره بیرونی و رنگ های زرد و نارنجی و آبی و قرمز و ...در جداره داخلی تولید می گردد .

لوله کاروگیت ، لوله ای است با جداره بیرونی با تحمل بار گذاری بالا ، اکاردیونی و شیاردار حالت فنری شکل داردکه معمولا به رنگ سیاه جداره بیرونی و رنگ های زرد و نارنجی و آبی و قرمز و ...در جداره داخلی تولید می گردد .

لوله کاروگیت – قیمت و کارخانه لوله کاروگیت

روی سطح این لوله ها که لوله دوجداره پلی اتیلن یا لوله پلی اتیلن فاضلابی نیز نامگذاری میشوند دارای مجموعه ‌ای از شیار ها حلقویست که اندازه شیارها و بلندی آنها مقاومت حلقوی لوله را تعیین میکنند.

جداره داخلی لوله کاروگیت از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا با استفاده از مستر بچ رنگی ساخته شود که الزاما باید بسیار صاف و صیقلی باشد تا رسوبات فاضلاب و سنگ و شن و دیگر فاضلاب های جامد بهیچ وجه داخل لوله کاروگیت گیر نکرده و سطح لوله در طول عمر مورد استفاده دچار آسیب نشود.

لوله کاروگیت از سایز 110 میلیمتر تا 1000 میلیمتر تولید میگردد.

از سایز 1000 تا 3000 میلیمتر هم به روش اسپیرال یا کورتیوپ تولید میگردد، که شرکت پایپ گستر جز اولین شرکت های تولید لوله پلی اتیلن فاضلابی در سایز 3000 و 3500 میلیمتر میباشد.

لوله های کاروگیت بصورت شاخه ای تولید میگردند که در شاخه های 3 و 6 و 12 متری قابل عرضه به مشتریان میباشند.

لوله های پلی اتیلن فاضلابی در مقاومت حلقوی 16 و 31.5 و 64 کیلونیوتن با توجه به موقعیت کارگذاری و تحمل بارهای تعریف شده پروژه تولید میگردند. لوله کاروگیت تحمل فشار داخلی 1.5 بار بیشتر را ندارند و برای انتقال سیال بصورت ثقلی مورد استفاده قرار میگیرند .

لوله کاروگیت – قیمت و کارخانه لوله کاروگیت

کاربرد لوله کاروگیت

لوله کاروگیت در انتقال فاضلاب شهری ، فاضلاب های صنعتی ، فاضلاب های شهرک ها ، پالایشگاه ها، انتقال آب رودخانه ، دریاها و ساخت منهول و سپتیک تانک و چربیگیر و مخازن نگهداری آب و اسید و مواد شیمیایی و ... و زهکشی و زیر پل ها و جاده ها و محاظت از شیرآلات در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند.

مزایای لوله های کاروگیت

مقاومت بالا در برابر خوردگی و پوسیدگی

وزن کم و مقاومت بالای لوله کاروگیت در برابر بارگذاری

مقاومت لوله کاروگیت از دمای منفی 40 تا 80 درجه سانتیگراد

انعطاف‌پذیری، امکان بارگیری و نصب آسان لوله کاروگیت

اتصالات مناسب با آب‌بندی کامل

مقاومت جوشی بالا به دلیل همگن بودن مواد جوش و لوله

فلکسیبیلتی بسیار بالا در برابر زلزله و رانش زمین

دارای حداقل طول عمر 100 سال

تهیه زانو و سه راهی و چهار راهی لوله با سرعت بسیار بالا

قابلیت تولید در طول های مختلف بسته به نوع و تعریف پروژه

لوله کاروگیت – قیمت و کارخانه لوله کاروگیت

مشخصات لوله کاروگیت

این لوله ها تا سایز 1200 میلیمتر با استفاده از کوپلر و واشر بهم متصل میشوند از سایز 1200 تا 3000 میلیمتر بصورت جوش اکستروژن اتصال صورت میگیرد.

اتصال کوپلر و واشر بدین صورت هست که لوله ها بصورت نر و مادگی داخل هم رفته و از واشر جهت آب بندی لوله ها استفاده میگردد.هنگام تولید لوله کاروگیت پایپ گستر در کارخانه یکسر لوله بصورت کوپلر دار ساخته میشود و واشر در لایه های سر دیگر لوله که بدون کوپلر میباشد جاگذاری شده و با استفاده از مواد روان کننده در سمت کوپلر دار لوله جاگذاری میشود.

قیمت کوپلر و واشر بر روی لوله کاروگیت تولید شده این شرکت پایپ گستر محاسبه شده و قیمت لوله کاروگیت ارایه شده با تمام متعلقات میباشد.

همچنین این شرکت جهت رفاه حال مشتریان اقدام به تولید اتصالات کاروگیت یا اتصالات دوجداره از جمله زانوی 45 درجه دوجداره ، زانوی 90 درجه دوجداره ، زانوی دوجداره با زاویه و طول بازوی درخواستی مشتری و انواع سه راهی دوجداره ( تی شکل ، سه راه کنج ، زاویه دار و ....) با هر زاویه و طولی و چهار راه دوجداره با مشخصات درخواستی مشتریان و انواع درپوش های کوپلر دار و جوشی و دیگر اتصالات مورد نیاز جهت اجرای خطوط لوله کاروگیت نموده است.

جنس واشر لوله کاروگیت  E.P.D.M یا پی وی سی می باشد. واشر پی وی سی کاروگیت قیمت مناسب تری نسبت به واشر EPDM دارد و دلیل آن مقاومت بسیار بالای واشر EPDM در برابر دما و خورندگی میباشد.

شرکت پایپ گستر توان تولید لوله کاروگیت را در شاخه های بلند بصورت 18 متری و یا حتی بیشتر در مکان دارد.

اطلاعات بیشتر  در مورد لوله کاروگیت در سایت ما : septic-tank.ir

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت