روانشناسی کودک و پاکسازی ضمیر ناخودآگاه و تقویت قوه ی شهود با رستگاران روشنایی وجود

کد خبر: 998113

یکی از بهترین روش های موفقیت کودکان استفاده از روانشناسی کودک با توجه به مطالعه ی ضمیر ناخودآگاه آنها .....

روانشناسی کودک چیست ؟

روانشناسی کودک به معنی مطالعه بر روی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه کودک است که در نتیجه ی آن روانشناسان به والدین کمک می کنند تا بهترین روش تربیت را برای کودکان خود درنظر بگیرند.

یکی از مهم ترین عوامل رشد کودکان استفاده از نکات کلیدی روانشناسی کودکان است که علاوه بر رشد به سلامت روحی و در نتیجه موفقیت کودک کمک می کند .از مهم ترین وظایف والدین این است که ابعاد شخصیتی کودکان خود را شناسایی کنند و طبق آن مسیر موفقیت آنها را هموارتر سازند.

تیم روانشناسی رستگاران روشنایی وجود با داشتن روانشناسان مجرب آماده ی خدمت رسانی در زمینه ی مطالعه و پاکسازی ضمیر ناخودآگاه کودکان و بزرگسالان در پی فراهم سازی زندگی با کیفیت تر برای شما عزیزان بوده.

یکی دیگر از خدمات ما تقویت قوه ی شهود و الهامات درونی است .

قوه ی شهود و الهامات درونی چیست ؟

خود شهود به معنی دانستن محض بدون واسطه و بدون منطق است .به عنوان مثال به صورت کاملا اتفاقی به دلمان می افتد که فردا باران می آید و این اتفاق واقعا در اون روز اتفاق می افتد این یک مثال ساده از شهودی از نوع آینده نگری است.

انسان ها با انجام روش هایی می توانند قوه ی شهود و الهامات درونی را در خود قوی کنند و به کمال برسند یکی از ساده ترین روش های تقویت این قوه استفاده از مراقبه یا شهود است در این روش ذهن از انرژی های منفی و افکار مزاحم تخلیه شده و در نهایت الهامات حقیقی را فرا گیرند .

برای اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش ها می توانید با ما تماس بگیرید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها