قیمت سکه ،طلا،دلار و انواع ارز در ۱۹ خرداد

کد خبر: 998908

براساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز (۱۹ خرداد ۹۹) هر اسکناس دلار به قیمت ۱۶ هزار و ۹۳۰ تومان معامله شد.هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۷ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.

قیمت سکه ،طلا،دلار و انواع ارز در ۱۹ خرداد

باشگاه خبرنگاران: بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز (۱۹ خرداد ۹۹) هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۶ هزار و ۹۳۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شدند. نرخ دلار و یورو نسبت به دیروز بدون تغییر بوده است.

شما می‌توانید جدیدترین قیمت ارز‌های پر متقاضی را در جدول ذیل مشاهده کنید:

قیمت روز ارز در صرافی های مجاز
ارز قیمت (تومان)
دلارآمریکا ۱۶.۹۳۰
یورو ۱۸.۶۰۰
لیرترکیه ۲.۶۲۸
پوند انگلیس ۲۱.۹۷۰
درهم امارات ۴.۸۶۰
یوان چین ۲.۵۱۶
دلار کانادا ۱۳.۲۴۳
ریال قطر ۴.۸۸۳
دینار عراق ۱۵
دلار استرالیا ۱۲.۳۸۵

نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۷ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۶۸۵ دلار رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ ۷۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان معامله می‌شود.

بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران گفت:با توجه به کاهش اونس جهانی و روند نزولی تقاضا در بازار سبب کاهش قیمت سکه و طلا در بازار شده است. سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به آخرین معاملات دیروز با افزایش حدود ۱۰ هزار تومان همراه است. شما می‌توانید نرخ امروز طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:

نرخ سکه و طلا در ۱۹ خرداد ۹۹
محصول نرخ (تومان)
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷.۲۹۰.۰۰۰
سکه طرح امامی ۷.۱۰۰.۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی ۳.۷۰۰.۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی ۲.۰۰۰.۰۰۰
سکه گرمی ۱.۰۸۰.۰۰۰
اونس جهانی یک هزار و ۶۸۵ دلار
طلای ۱۸ عیار ۷۱۳.۲۵۰
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها