چرا سرلشکر رحیم صفوی نگران اسیر شدن یا شهادت فرزند رهبر انقلاب بود؟

کد خبر: 1021435

سرلشکر رحیم صفوی می‌گوید: رهبر انقلاب در آن زمان که رئیس جمهور بودند هر ۲ فرزند خود را به جبهه فرستاده بودند.

چرا سرلشکر رحیم صفوی نگران اسیر شدن یا شهادت فرزند رهبر انقلاب بود؟

خبرآنلاین: سرلشکر رحیم صفوی، مشاور عالی مقام معظم رهبری خاطراتی از دفاع مقدس و حضور رهبر انقلاب و فرزندانشان در جبهه‌های جنگ دارد.

او در روایت خاطره‌ای از آن روزها، که فارس منتشر کرده می‌گوید: خاطره‌ام به فرزند ارشد حضرت آقا یعنی آقا مصطفی خامنه‌ای مربوط می‌شود. در عملیات بدر نزدیک دجله و فرات ایشان را دیدم که بالای تپه‌ای دیده‌بانی داشت نزدیک دجله، با فریاد از ایشان خواستم به سرعت از تپه پایین بیاید چرا که نزدیک خط مقدم بود و امکان خطر وجود داشت چراکه اگر ایشان شهید می‌شد می‌گفتند پسر رئیس جمهور شهید شده، یا اگر اسیر می‌شدند چند دقیقه بعد می‌گفتند پسر رئیس جمهور اسیر شده است. اما ایشان پس از تأکید من از تپه پایین آمد و چند لحظه بعد یک تیر مستقیم به تپه اصابت کرد و چند نفر از عزیزان را از دست دادیم.

وی می‌گوید:، اما خاطره دومم مربوط به آقا مجتبی فرزند کوچکتر رهبر انقلاب است. رهبر انقلاب در آن زمان که رئیس جمهور بودند هر ۲ فرزند خود را به جبهه فرستاده بودند. ایشان نیز در خط مقدم و مهران حضور داشت. اما کدام رئیس جمهور اینگونه فرزندانش را به جبهه و خط مقدم اعزام می‌کند؟ حتی حضرت آقا خودشان هم در جبهه‌ها حضور مستمر داشتند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها