خبر سردار سپهر از جمع‌آوری ایده دانشجویی برای حل بحران کرونا

کد خبر: 1023240

جانشین رئیس سازمان بسیج با اشاره به برگزاری چالش کرونا گفت: در چالش کرونا ۷ هزار و ۳۰۰ ایده از سوی دانشجویان بسیجی برای حل بحران جمع آوری شد.

خبرگزاری تسنیم: سردار محمد حسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج در آئین رونمایی از گنجینه شهدای دانشجو با اشاره به نقش آفرینی دانشجو و پیوند حیات بخش آن با انقلاب گفت: این پیوند از سال 1332 با خیزش استقلال خواهی و کمک به نهضت امام خمینی شروع شد و در طول انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب یکی از قشر‌های بسیار تاثیرگذار در تحقق نظام اسلامی، دانشجو و دانشگاهیان بودند.

سردار سپهر با بیان اینکه دانشجویان بخش قابل توجهی از فرماندهان دفاع مقدس را تشکیل می‌دادند، افزود: لایه نخبگی و خواص در مدیریت و راهبری دفاع مقدس جایگاه ویژه‌ای داشته است. این یک افتخار بزرگ برای مسئولان حوزه دانشجویی و دانشگاه‌هاست.

وی ادامه داد: در 40 سالگی انقلاب شاهد حضور پررنگ و مفید دانشجویان و حضور در نقاط عطف انقلاب بوده ایم. شهدای دانشجو مایه مقبولیت بخشی به نظام و قوام حوزه‌های عرصه حیات اجتماعی در این مدت بوده اند.

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: یکی از مواهب کار در دانشگاه‌ها، شکل گرفتن بسیج دانشجویی بود که با نگاه آرمانی امام خمینی (ره) رسالت بسیج دانشجویی مشخص شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت