هشدار فرمانده پدافند هوایی ارتش به کشورهای درگیر در قره‌باغ

کد خبر: 1029472

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه مناطق مرزی کشور خط قرمز ارتش است،گفت: در حراست از مرز‌ها تعارفی وجود ندارد و این یک هشدار به طرفین درگیر در منطقه قره باغ است.

باشگاه خبرنگاران جوان: امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش شامگاه امروز در بازدید از نواز مرزی اصلاندوز اظهار داشت: نوار مرزی شهر‌های شمال استان اردبیل نیز همچون ۳ هزار و ۷۰۰ نقطه از پدافند هوایی سطح کشور برای ما از اهمیت فراوانی برخوردار است و تدابیر جدی برای تقویت امنیت آن اندیشیده شده است.

وی از استقرار سامانه‌های پدافند هوایی ارتش در نوار مرزی اصلاندوز مغان خبر داد و افزود: با استقرار بهترین سامانه‌های پدافند هوایی ارتش در نوار مرزی رود ارس در شهرستان‌های شمالی استان اردبیل تمامی تحرکات نظامی در مجاورت مرز‌های ایران رصد می‌شود. بهترین سامانه‌های پدافند‌ی ایران را در مرز‌های شمال‌غرب مستقر کردیم

صباحی‌فرد امنیت مناطق مرزی کشور را خط قرمز ارتش دانست و تصریح کرد: امنیت آسمان ایران اسلامی خط قرمز پدافند هوایی ارتش است و در راستای حراست از مرز‌های کشور تعارفی وجود ندارد و این یک هشدار به طرفین درگیر در منطقه قره باغ است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر رصد تحرکات نظامی در مجاورت مرز‌های ایران بیان کرد: در حال حاضر به صورت شبانه‌روزی با حضور نیرو‌ها و تجهیزات پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نوار مرزی این منطقه تمامی تحرکات نظامی در مجاورت مرز‌های ایران رصد می‌شود.

وی با هشدار جدی به کشور‌های درگیر در منطقه قره‌باغ اظهار کرد: هرگونه خطا و تخلفی که امنیت آسمان ایران اسلامی را با مشکل مواجه کند به طور قطعی با دفاع جانانه سامانه‌های دفاعی و نیرو‌های پدافند هوایی ارتش رو به رو خواهد بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت