هشدار دریادار سیاری به حربه جنگ فرهنگی دشمن

کد خبر: 1041018

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: در عرصه جنگ نرم نیاز است با بهره‌گیری از فرهنگ شهدا مقابل دشمن ایستادگی کنیم؛ دشمن با حربه جنگ فرهنگی دنبال نفوذ در کشور است.

خبرگزاری تسنیم: امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در کنگره بین‌المللی مدافعان حرم استان خوزستان اظهار داشت: شهدا چراغ راهنما جامعه هستند و باید این شهدا را به مردم و به‌ویژه نسل جوان معرفی کنیم.

وی افزود: عزت و استقلال و پیشرفت امروز جامعه مدیون رشادت‌های شهدای است که مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند دشمن به خاک کشور تجاوز کند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی بیان داشت: در عرصه جنگ نرم نیاز است با بهره‌گیری از فرهنگ شهدا مقابل دشمن ایستادگی کنیم؛ دشمن با حربه جنگ فرهنگی دنبال نفوذ در کشور است.

وی ادامه داد: برای شناساندن شهدا به نسل امروز باید برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه داشته باشیم؛ اگر ارتباط جوانان با شهدا تقویت شود، دشمن نمی‌تواند اقدامی کند.

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه خوزستان نیز در این برنامه با اشاره به جایگاه حاج قاسم سلیمانی در قلب مردم ایران اظهار داشت: کنگره شهدا در استان برای زنده نگه‌داشتن یاد شهدا است و باید بتوانیم یاد شهدا به‌ویژه "سردار دلها" را در نسل امروز همیشه زنده نگه داریم.

وی با اشاره به اینکه "در خوزستان 70 شهید و 200 جانباز در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) تقدیم نظام شد" افزود: خوزستان در پاسداری از حریم اهل بیت پیشگام بوده است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور بیان کرد: شهدای مدافع حرم برخی جوانان دهه 70 بودند که برای دفاع از اسلام و حریم اهل بیت از دلبستگی‌های دنیا دست شستند و جان خود را تقدیم کردند.

به گزارش تسنیم؛ در کنگره شهدای مدافع حرم خوزستان حجت‌الاسلام شیرازی نماینده رهبر معظم انقلاب در سپاه قدس، حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، آیت‌الله حیدری و آیت‌الله شفیعی نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و مسئولان استان و خانواده شهدا حضور داشتند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت