امیر حیدری:تمام قطعات پهباد‌ها از تولیدات خود ارتش است

کد خبر: 1043648

حیدری با تاکید بر اینکه در نیروی زمینی ارتش دستاورد‌های بی‌نظیری در حوزه پهپاد به دست آورده‍ایم، گفت: پهپاد یک سلاح سرنوشت‌ساز است و می‌تواند در صحنه جنگ اثربخش باشد.

باشگاه خبرنگاران: امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه تمرین بزرگ رزم پهبادی ارتش که در منطقه عمومی سمنان در حال برگزاری است، گفت: انواع پهپاد‌ها از برد ۲۰ کیلومتر تا هزار کیلومتر را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته‌ایم.

وی اضافه کرد: پهپاد‌هایی که در نمایشگاه وجود دارند، از قابلیت‌ها رادارگریزی و درگیری با انواع اهدف و انهدام اهداف برخوردار هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه گفت: انواع پهپاد‌های عمود پرواز، پهپادی که نیاز به باند دارد و نیز پهپاد‌هایی که روی خودرو لانچ بشود، در اقسام رزمی و شناسایی، همچنین با قابلیت روزپرواز و شب‌پرواز و در هر شرایط آب و هوایی در نمایشگاه دیده می‌شود.

وی افزود: در نیروی زمینی ارتش دستاورد‌های بی‌نظیری در حوزه پهپاد به دست آورده‌ایم.

امیر سرتیپ حیدری در پایان با بیان اینکه پهپاد یک سلاح سرنوشت‌ساز است و می‌تواند در صحنه جنگ اثربخش باشد و تاکید بر خودکفایی نیروی زمینی ارتش در تولید پهباد، تصریح کرد: تمام قطعات و تجهیزاتی که در ساخت پهباد‌ها استفاده شده از تولیدات خود نیروی زمینی ارتش است و هیچ قطعه‌ای خارج از نیروی زمینی ارتش در این پهپاد‌ها به کار گرفته نشده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت