سردار فدوی: امروز انفعال دشمن بیش از پیش نمایان است

کد خبر: 1045487

سردار فدوی با بیان اینکه ایران اسلامی در با اقتدارترین وجه در ۴۰ سال اخیر قرار داردگفت: امروز انفعال دشمن بیش از پیش نمایان است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بعد از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید فخری‌زاده در شهر مهاباد شهرستان اردستان گفت: شهید فخری‌زاده یکی از افتخارات ملت و همچنین منطقه و شهرستان اردستان و شهرمهاباد است.

او افزود: یک شهید می‌تواند همه را مورد تفقد قرار دهد چرا که خداوند عنایت بی حد و حصری را به شهید داده و به لطف همین عنایت و به برکت شهید به ما عنایت ویژه‌ای خواهد کرد؛ خیلی از کار‌ها نیاز است تا برجسته شود، اما این شهید در زمان خدمت به شکلی بوده که نمی‌توانستند از مجاهدت‌های خود مطلبی را بیان کند که برای خود شهید خیرات زیادی دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ابراز داشت: شهید فخری‌زاده را افتخار آشنایی با او داشتم و نمی‌دانستم که از منطقه اردستان است؛ اجر و ثوابی بالاتر از این نیست که بندگان کنار پیامبر به خداوند نظر کنند که این افتخار و امید برای دلدادگان شهدا وجود دارد که همین نگاه برای آنان هم در نظر گرفته شود. سردار فدوی تاکید کرد: همیشه باید در مراسم شهدا از اهداف آن‌ها هم یادی شود و با چهل و دومین پیروزی انقلاب که دشمنان آرزوی از بین بردن آن را دارند دو سال هم از این آرزوی جدیدشان می‌گذرد؛ خداوند در تقابل حق و باطل طرفدار حق بوده و فرموده حق پیروز می‌شود و حزب شیطان نابود و شکست‌پذیر است و حزب خداوند همیشه قالب است.

سردار فدوی ضمن اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط فعلی گفت: کسانی که در حزب خدا هستند مشخص است که چگونه باید عمل کنند و در وعده آن‌ها خلفی وجود ندارد؛ در چهل سال انقلاب ایران با اقتدارترین وجه حضور قرار داریم و دشمن در انفعال قرار دارد و این مهم امروز بیش از پیش نمایان است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت