سرلشکر جعفری: امنیت فعلی سوریه بسیار محکم‌تر از گذشته است

کد خبر: 1045496

فرمانده پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مهم‌ترین ویژگی شهید محمودآبادی، حفظ روحیه انقلابی از ابتدا تا لحظه شهادت بود.

خبرگزاری فارس:سرلشکر محمدعلی جعفری همزمان با اربعین شهادت سرلشکر شهید حاج عبدالرسول استوار محمودآبادی، بر سر مزار این شهید حاضر شد و ضمن قرائت فاتحه‌، درباره شخصیت و مجاهدت‌های وی اظهار داشت: شهید محمودآبادی حاصل یک عمر مجاهدت و تلاش در راه انقلاب و امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران است که از ابتدای جوانی تا لحظه شهادت لحظه‌ای از جهاد دست نکشید و دائم در عرصه‌های مختلف دفاعی، امنیتی، جبهه مقاومت در خارج از کشور و جبهه فرهنگی داخل کشور مشغول به فعالیت و تلاش بود.

فرمانده قرارگاه فرهنگی بقیة الله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مهم‌ترین ویژگی شهید استوار محمودآبادی روحیه انقلابی وی بود که همیشه از ابتدای جوانی تا لحظه شهادت این روحیه را در مبارزه با دشمنان نظام حفظ کرد.

سردار جعفری با اشاره به اینکه این شهید بزرگوار در مبارزه با دشمن و دفاع از امنیت کشور، لحظه‌ای آرام نداشت و همواره مشغول جهاد و مبارزه در صحنه‌های مختلف بود، تاکید کرد: این شهید بزرگوار در نهایت هم جان عزیز خود را در این راه تقدیم کرد.

وی افزود: شهدا با خدای خود عهد و پیمانی محکم بسته‌اند و تا جان در بدن دارند در راه دفاع از کشور کوتاهی نمی‌کنند و خداوند هم به زیبایی پاداش مجاهدت‌های آنها را با شهادت می دهد، چنان چه شاهد هستیم همه نیروهای مجاهد و جان بر کف در راه انقلاب با شهادت از دنیا رفته‌اند.

فرمانده پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امید که ما نیز با شفاعت این شهدا بتوانیم دنباله رو راه آنها بوده و با شهادت از دنیا برویم.

سرلشکر جعفری همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر کم و کیف دست‌یابی به اهداف دولت ایران در سوریه اظهار داشت: قطعاً و به صورت صد در صد به اهدافمان در سوریه دست یافته ایم.

وی بیان کرد: چرا که دشمنان ما همچون آمریکا و اسرائیل در صدد از بین بردن رژیم مستقر در سوریه و حکومت بشار اسد همچنین جبهه مقاومت بودند که خوشبختانه با تلاش فرماندهان و شهدای مقاومت به هدف خود نرسیدند و جبهه مقاومت و دولت بشار اسد مقاوم‌تر از گذشته به راه خود ادامه می‌دهد و امنیت فعلی سوریه بسیار محکم‌تر از گذشته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت