امیر نعمتی: امنیت امروز ما به برکت جان فشانی‌های شهداست

کد خبر: 1045836

جانشین نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان هنوز دست از دشمنی بر نداشتند و اگر امروز مردم ما آزادانه زندگی می‌کنند به برکت ایثارگری‌ها و جان فشانی‌های خون شهداست.

باشگاه خبرنگاران: در آیینی با حضور امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرماندهان ارشد نظامی استان فارس و خانواده‌های شهداء، پیکر پاک و مطهر شهید گمنام ۲۵ ساله که در سال ۶۷ به شهادت رسیده بود با رعایت اصول بهداشتی در پشتیبانی منطقه ۲ ارتش تشییع و خاکسپاری شد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم تشییع شهید گمنام، ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: خدا را شاکریم که امروز توفیق داد در محضر شهیدی از شهدای دوران دفاع مقدس باشیم که دعوت مجموعه نیروی زمینی ارتش را پذیرفتند و بعد از ۳۲ سال از پایان دوران دفاع مقدس در این پادگان حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به جانفشانی، از خودگذشتگی و ایثار شهدا در هشت سال دفاع مقدس گفت: همه شئونات اساسی، اجتماعی، خدماتی و امنیتی کشور عزیزمان مدیون خون شهدا است.

امیر سرتیپ نعمتی با بیان اینکه دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز دست از دشمنی برنداشتند و به هر طریقی در تلاش هستند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند و الحمدالله تا به امروز موفق نشدند، افزود: اگر امروز ما امنیت داریم و در کشور با همه دسیسه‌های دشمن، مردم ما آزادانه زندگی می‌کنند به برکت ایثارگری‌ها و جان فشانی‌های خون شهداست.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: پیام شهداء در وصیت و سخنانشان اطاعت محض از ولایت فقیه است و آنان تنها راه سعادت و پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران را در پیروی کردن از ولایت فقیه محقق می‌دانند.

امیر سرتیپ نعمتی گفت: جنگ نرمی که دشمن از سال‌های دوران دفاع مقدس طرح‌ریزی کرده امروز نیز با همکاری هم پیمانان این دشمن استکباری در حال اجراست و در این آخر هم که در سال گذشته به صورت وحشیانه و قبیحانه سردار شهید سلیمانی را به شهادت رساند و نشان داد دشمنی اش در این ۳۲ سال به هیچ عنوان کم نشده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: اگر ایران استقلال دارد و حاکمیت نظام ما با قدرت در جهان به راه خود ادامه می‌دهد به خاطر حضور کسانی است که راه شهدا را ادامه می‌دهند و با رهبری داهیانه مقام معظم انقلاب اسلامی به عنوان کشتی بان این انقلاب، خیلی زود شاهد شکست وقیحانه این دشمن استکباری خواهیم بود.

امیر سرتیپ نعمتی در پایان تصریح کرد: تا جان در بدن داریم راه شما را ادامه خواهیم داد و در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اجرای فرامین فرماندهی معظم کل قوا لحظه‌ای آرام نخواهم گرفت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت