خاطره وزیر سپاه دوران جنگ از امام خمینی (ره)

کد خبر: 1046360

وزیر سپاه دوران جنگ تحمیلی در مراسم افتتاح رادیو انقلاب به بیان خاطره‌ای از دیدن امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب پرداخت و گفت که هیچ وقت نتوانسته حالش را از آن روز توصیف کند.

باشگاه خبرنگاران جوان: مراسم افتتاحیه شبکه رادیویی انقلاب امروز -سه شنبه ۳۰ دی ماه- با حضور سید رمضانعلی موسوی مقدم قائم مقام ریاست سازمان صدا و سیما، علی بخشی زاده معاون صدا، سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محسن رفیق دوست از بنیان گذاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، زهرا شیخی نماینده مجلس شورای اسلامی، امیر منصوری اولین فرمانده سپاه پاسداران و ... در استودیو شماره یک ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

در این مراسم محسن رفیق دوست طی سخنانی گفت: یکی از افتخارات زندگی من زمان ۳ ساعتی است که به عنوان راننده از فرودگاه تا منزل همراه امام خمینی (ره) بودم و هیچ گاه نتوانستم حالم را در این باره توصیف کنم.

وی ادامه داد: امروز در دنیا هیچ کشوری به اندازه ما مستقل و آزاد نیست. اما در جمهوری اسلامی به دلیل عدم حرف شنوی برخی مسئولان دولتی از رهبری نقص‌های زیادی داریم.

رفیق دوست اظهار کرد: امروز هم با قدرت می‌گوییم امام دیگری بالای سرمان است و جنگی نمی‌شود و مذاکره‌ای هم در کار نیست. در دو هفته گذشته خیلی اوضاع ملتهبی بود، اما کشتی اقیانوس وار رهبر معظم انقلاب مردم را به آرامش دعوت کرد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری و سید حسن نصرالله دو نفری هستند که همه مردم دنیا به راستگو بودنشان صحه می‌گذارند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت